4-Delig zilveren servies in prachtige zware conditie Z2 gekeurd. Zwart gekleurde handgrepen en eikelmotief op de deksels. 835/000 ca. 1785gr. H.: ca. 20cm. Cond.: U
Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, "Melktijd" 50x70cm. Cond.: G
Russisch icoon ca. 1800/1820. Moeder Gods in aanbidding bij gekruisigde Christus. Randversiering van rocailles (Lodewijk XV-stijl). Met ongebruikelijke Russische dubbele adelaar in de rand.
Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...
Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Ring WG750/000 rondom bezet met diamant-baquettes ca.3.50 crt., TW/VSI, ø53, ca.4.6 gr.
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...
Zuid Duitse barok tabernakel 18e eeuw met dik fineer, noten met intarsia. Het meubel is in goede originele staat, lichte fineerschade 198x105x93cm. Cond.: G
Bijzondere 18e eeuwse Louis Quinze pendule van zwaar brons en originele vuurvergulding. Bronzen vuurvergulde poten en applicaties. gesigneerd Shr. plan a Paris. Touwtjesslinger, 8-daags uurwerk en ema...
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...
Amsterdamse staartklok in eikenhouten kast, mahoniekleurig beschilderd. Origineel uurwerk met maanstand, datum en wekker. Met brons en siergietwerk in de vorm van een zeemeermin. Ca. 1e helft (tot mid...
Kapitaal Amsterdams staand horloge, gesigneerd Pieter Morryn ca. 1760. Wortelnoten kast geheel gedragen op ballustervormige bolpoten. Front met inlegwerk, uurwerk met kwartierslag en volle kalender. g...
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G