Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuren lampje ca. 1920 Nr. 7076 Duitsland in goede staat 22x10x5cm. Cond.: G
Vier Hollandse tegels 18e eeuw met landschapsmotieven 13x13cm. Randschades Cond.: M
Twee delen Hollands keramiek 20e eeuw; 1x oud Delftse schotel 4xø22,5cm. en 1x vaasje genummerd 11,5xø8cm. Cond.: G
Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G
5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G
Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G
Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G
Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G
Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G
Zeven delen Chinees porselein 19e eeuw met blauw bloemendecor. 5 Schotels en 2 kopjes. Lichte randschades 8,7x4,7x10,7cm. en 3,4x3,4x2cm. Cond.: G
Zes delen Chinees restservies 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G
Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G
Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G