Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Div. delen serviesje
Geen vanafprijs

Diverse delen van een Chinees of Japans serviesj, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog....

Wandbord
Geen vanafprijs

Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G

Mini porseleinen lampje
Geen vanafprijs

Oud porseleinen figuren lampje ca. 1920 Nr. 7076 Duitsland in goede staat 22x10x5cm. Cond.: G

Doos kopjes
Geen vanafprijs

2 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Hollands keramiek Art Deco ca. 1930; 1x schaal 6xø27cm. en 1x Miniatuur doopvont ca. 1930 gemerkt J.J. (Hans) Mengelberg, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Opschrift "Jube Domine Benedice...

Imari bordje
Startprijs 10 EUR

Imari porseleinen schotel 4xø21,5cm. Chip en haarscheur Cond.: R

4 Tegels
Startprijs 10 EUR

Vier Hollandse tegels 18e eeuw met landschapsmotieven 13x13cm. Randschades Cond.: M

Bord, Porceleyne Fles + vaasje
Startprijs 10 EUR

Twee delen Hollands keramiek 20e eeuw; 1x oud Delftse schotel 4xø22,5cm. en 1x vaasje genummerd 11,5xø8cm. Cond.: G

Keramische vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote aardewerken bloemvaas geglazuurd met daarop opgewerkt bloemen en vogels, vermoedelijk China 20e eeuw 21xø18cm. Cond.: G

5 Schalen, Thüringen
Resultaat: 10 EUR

5-Delige Jugendstil schalenset met bloemendecor ca. 1910, ongemerkt ø12-ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Plateel stelletje + vaasje
Resultaat: 15 EUR

Vier delen plateel 1e helft 20e eeuw; 3x C.M. Bergen, bestaand uit 1 tablet (gelijmd) met 1 dekselbus en vaasje ø24cm., 12xø8cm. en 7xø6cm. Tevens 1x Eskaf schenkvaasje 14xø11cm. Cond.: R-G

2 Delen imari porselein
Startprijs 10 EUR

Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G

Frans bord, bloemdecor
Startprijs 10 EUR

Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G

Makkums bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje 19e eeuw met signatuur, afgebeeld een cachepot met bloemen ø12,5cm. Cond.: G

2 Majolica borden
Startprijs 10 EUR

Twee majolica borden midden 20e eeu, blauw/wit gekleurd met een man en een vrouw ø22cm. Cond.: G

7 Delen Chin. porselein
Startprijs 10 EUR

Zeven delen Chinees porselein 19e eeuw met blauw bloemendecor. 5 Schotels en 2 kopjes. Lichte randschades 8,7x4,7x10,7cm. en 3,4x3,4x2cm. Cond.: G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 10 EUR

Zes delen Chinees restservies 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Duitse siervaas
Startprijs 10 EUR

Duitse siervaas midden 20e eeuw, kobaltblauw en goudkleurig floraal decor H.: 35,5cm. Cond.: G

Aardewerken kruik
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken kruik, gemerkt Paul Dresler na 1913. Kunstmatige barsten gemaakt, rood-groen van kleur H.: 24,5cm. Cond.: G

Aardewerken schenkkan
Startprijs 10 EUR

Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G

Tegels
Startprijs 10 EUR

Vier antieke Hollandse tegels met landschaps- en bloemmotief 19e eeuw 13x13cm. Cond.: R