Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen doofpot
Geen vanafprijs

Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G

Theestoof
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Filmcamera
Resultaat: 36 EUR

Noris 8 Synchro Super filmcamera 50-er jaren in zeer goede staat 37x30x20cm. Diverse accesoires, extra belichting Agfa, Noris Synchromat 8 (plank), revolvergriff Agfa etc. Cond.: G

Vijzel zonder
Resultaat: 40 EUR

Bronzen vijzel, stamper ontbreekt, 18e-19e eeuw, ø13-ø16cm. Cond.: G

Spinnewiel
Geen vanafprijs

19e Eeuws spinnewiel in goede staat 72x84x54cm. Cond.: G

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos vazen
Geen vanafprijs

2 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x gegraveerde kan met deksel en duimrust en 1x bewerkte drankfles met initialen L.V.

4-Delige toiletset
Resultaat: 10 EUR

4-Delige toilet/kammenset bestaand uit een handspiegel, handborstel, kledingborstel en een kam. Rand is van messing met floraal decor, achterkant met petit-point stof Cond.: G

Crucifix 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Crucifix van geperst hout en verguld 20e eeuw. De Christus is gemaakt van bisquit porselein. Mist een klein plaatje onder H.: 40cm. Cond.: G

Ovale lijst
Startprijs 10 EUR

Engelse ovale lijst ca. 1900 met bewerkte rand, beschilderd in mahoniehout effect. In originele staat 59x49cm. Cond.: G

Antiek tinnen plaquette
Startprijs 10 EUR

Antieke plaquette, tin gegoten, met een barok voorstelling, vermoedelijk Duitsland 19x11,5x1,8cm. Cond.: G

Koperen theelicht + ketel
Resultaat: 10 EUR

Koperen theelicht met ketel ca. 1900 24xø15cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 26xø21cm. Cond.: G

Doos diversen
Startprijs 10 EUR

Doos met divers aardewerk, glas etc. Cond.: M

Geelkoperen kaarsenstandaard
Resultaat: 10 EUR

Oude messing kaarsenstandaard 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 31x26x9cm. Cond.: G

8 Diverse vingerhoedjes
Resultaat: 10 EUR

Acht oude vingerhoedjes; 2x porselein Bing & Gröndahl, 5x metaal en 1x ivoor of been 2-2,5cm. Cond.: G

Fles wijn
Startprijs 10 EUR

Fles witte wijn, Riesling 1979 Hedersheimer Altenberg Qualitaetswin 31xø8,5cm. Cond.: G

12 Diverse kettingen
Resultaat: 10 EUR

Twaalf oude kralen kettingen Cond.: G