.
Twee sterling zilveren handgemaakte armbanden ca.43gr. Cond.:U
Zilveren gourmet-schakelarmband 800/000 ø12mm schakel en een 900/000 zilveren gepende schakelarmband ø17mm schakel. Gewicht samen ca. 54gr. Cond.: G
Multi color armband, ovale kweekparels creme /grijs/peacock 11x9 mm. L.20.5 cm., magneet kogelsluiting zilver 925/000, ca. 21.55 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met zwarte diamant ca.0.10 crt.(7x1.5 mm.)ø 54, ca.3.1 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een hartvormige gefac.amethist en 8 rond gefac. bergkristallen ø1mm., ø55, ca. 3.2 gr.
Malachiet halsketting met 2 malachiet oorknoppen 20e eeuw in zeer goede staat 74cm. en ø1,5cm. Cond.: G
Design hanger van sterling zilver Finland met sterling zilveren ketting 25cm. Cond.: G
Tinnen speld in de vorm van een olifant, gemerkt Jorgen Jensen Denmark nummer 439. Zoon van de beroemde kunstenaar Georg Jensen 3,5x2,8cm.
3 Paar kweekparel oorstekers,peacock, grijs en wit ø 7-11.9 mm., ca. 6.6 gr.
Ketting 925/000 L.45 cm., waaraan een hanger zilver 925/000 ø 21mm., bezet met een blauwe topaas ø 7mm., en 38 rond gefac. citrienen ø 2.5 mm.ca. 5.8 gr.
Eindloos collier van lapis lazuli en kweekparels L.160 cm., ca.103.2 gr.
Islamitisch zilveren gebedskettinkje ca. 11gr. Cond.: U