Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G

Orrefors vaas
Startprijs 10 EUR

Glazen Orrefors vaas 31xø8cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Startprijs 10 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G

2 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Twee delen kunstglas van Eisch ca. 1970; 1x blauwglazen schaal met geel 8,5xø10cm. en 1x roodbruin glazen vaas met grip (gescheurd) 12xø11cm. Cond.: M-G

Glazen vaasje
Resultaat: 10 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

9 Oude glazen
Startprijs 10 EUR

Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Resultaat: 10 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

Glazen schaal, zilv. overlay
Startprijs 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Kunstglas kandelaar
Startprijs 15 EUR

Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.

Karaf + 4 glazen
Startprijs 15 EUR

5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G

3 Deel kristal
Startprijs 15 EUR

Drie delen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaaltje als asbak 6x10x7,5cm. 1x bloemenvaas 21x17cm. en 1x karaf met amandel- en ruitslijpsel 22x11xø10cm. Cond.: G

6 Krist. wijnglazen + karaf
Resultaat: 10 EUR

6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G

3 Parfumflesjes
Resultaat: 22 EUR

Drie oude glazen parfumflesjes, gesigneerd Judith Muller Israel, design 50-er jaren 12xø6,5cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Resultaat: 22 EUR

Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Startprijs 15 EUR

Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G

Kristallen schaaltje + coupe
Startprijs 15 EUR

Vier delen Biedermeier kristale 19e eeuw met lichte beschadigingen ø13-ø21cm. Cond.: R

Blauw glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G

Kristallen dekselpotje
Startprijs 15 EUR

Kristallen bonbonnierre facetgeslepen 20e eeuw. Chip af aan binnenzijde 15xø12cm.

Grote blauwe vaas
Resultaat: 17 EUR

Grote hoge bloemvaas ca. 1930 van blauw glas beschilderd met rood randje, mondgeblazen 22,5xø16cm. Cond.: G

2 Vaasjes, blank en bruin
Resultaat: 20 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Divers glas&kristal
Startprijs 15 EUR

Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G

Glazen schaal
Startprijs 15 EUR

Ronde glazen schaal Leerdam 2e helft 20e eeuw 10xø22,5cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Resultaat: 25 EUR

21 Kristallen glazen 20e eeuw van mooie kwaliteit Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Startprijs 15 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G