Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren zoutstrooiers
Resultaat: 30 EUR

2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R

Antiek zilv. broche
Geen vanafprijs

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

Zilveren suikerlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U

Miniatuur zilv. flesje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Asbak met zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

6 Plated ijscoupes
Startprijs 15 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Startprijs 15 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G

Zakmesje aan ketting
Resultaat: 15 EUR

19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G

Flacon, zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U

5 Persoons plated visbestek
Startprijs 20 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

7 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G

Plated pronkschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G

Zilv. armband, bijbelslot
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren bijbelslot vermaakt tot armband met jasseron-tussenschakels ca. 26gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren sigarettenhouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren sigarettenpijpje met zwart kunststof mondstukje 835/000 L.: 8cm. Cond.: U

2 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U

3 Plated schalen
Startprijs 20 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Zilv. suikerklontjes-tang
Startprijs 20 EUR

Engels zterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

4 Delen plated
Startprijs 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G

Plated tasje "German Silver"
Startprijs 20 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

Plated beugeltas 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke plated beugeltas met originele velours buidel in goede staat 21x19x1cm. Cond.: G

6 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G

Zilv. sigarenhouder in foudraal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren sigaren-mondstuk in foudraal bewerkt met koren en bloemen ca. 1900 10,5cm. Cond.: G

2 Plated sauskommetjes
Resultaat: 25 EUR

Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G