Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G
Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G
Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G
Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R
Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G
Louis Seize stijl ovale spiegel 2e helft 20e eeuw in notenhout-kleur 54x37,5cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G
Drie oude donkergebeitste bijzettafeljes (miniset) met geschulpt blad 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x44cm. Cond.: G
Oude dagobertstoel 20e eeuw met leeuwekoppen en gekruiste poten (notenhout gekleurd) in goede staat 85x66x49cm. Cond.: G
Twee aparte eikenhouten stoelen ca. 1910 met opengewerkte rugleuning met tulpen. Jugendstil in zeer goede originele staat 112x41x45cm. Cond.: G
Mahoniekleur bijzettafeltje staand op 3-spant poot Engelse stijl 20e eeuw 85xø50cm. Cond.: G
Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G
Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G
Ovaal notenhout fineer bijzettafeltje met geschulpt blad en Queen-Anne stijl poten 1e helft 20e eeuw 35x61x47cm. Cond.: G
Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G