Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafeltje
Startprijs 10 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Spinnerstoeltje
Resultaat: 15 EUR

Oude gedraaide spinnersstoel met rieten zitting 20e eeuw in zeer goede staat 75x42x42cm. Cond.: G

Wand vitrinekastje
Startprijs 15 EUR

Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G

Louis Philippe stoel
Startprijs 15 EUR

Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R

Wijnrek
Resultaat: 60 EUR

Oud smeedijzeren wijnrek met houten blad 202 eeuw in zeer goede staat 65x73x39cm. Cond.: G

Glazen miniset
Resultaat: 25 EUR

Moderne design glazen 3-delige miniset met edelstaal 2e helft 20e eeuw. 2 Beschadigingen 43x60x50cm. Cond.: R

Franse armleunstoel
Resultaat: 20 EUR

Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G

Ovale spiegel met kuif
Startprijs 20 EUR

Louis Seize stijl ovale spiegel 2e helft 20e eeuw in notenhout-kleur 54x37,5cm. Cond.: G

Miniset, Queen Anne stijl
Resultaat: 20 EUR

Engels mahoniehouten 3-delig miniset in Queen-Anne stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 45x61x32cm. Cond.: G

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude donkergebeitste bijzettafeljes (miniset) met geschulpt blad 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x44cm. Cond.: G

Dagobertstoel
Resultaat: 25 EUR

Oude dagobertstoel 20e eeuw met leeuwekoppen en gekruiste poten (notenhout gekleurd) in goede staat 85x66x49cm. Cond.: G

2 Stoelen
Startprijs 20 EUR

Twee aparte eikenhouten stoelen ca. 1910 met opengewerkte rugleuning met tulpen. Jugendstil in zeer goede originele staat 112x41x45cm. Cond.: G

Bijzettafeltje vruchtenhout
Startprijs 20 EUR

Mahoniekleur bijzettafeltje staand op 3-spant poot Engelse stijl 20e eeuw 85xø50cm. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten etageretafel met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 67x46x31cm. Cond.: G

Eikenhouten nachtkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten nachtkastje ca. 1910 met snijwerkjes in het paneel 77x38x36cm. Cond.: G

2 Mahonie stoelen, Sheraton stijl
Resultaat: 20 EUR

Twee mahoniehouten Sheraton stijl stoelen met velours stoffering 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x40x54cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Startprijs 20 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G

Bijzettafel, bolletjespoot
Startprijs 20 EUR

Bijzettafel (6-kantig blad) ca. 1910 met 4-bolletjespoten onderling verbonden. 71x36x36cm. Cond.: G

Ovaal noten tafeltje
Startprijs 20 EUR

Ovaal notenhout fineer bijzettafeltje met geschulpt blad en Queen-Anne stijl poten 1e helft 20e eeuw 35x61x47cm. Cond.: G

Spinnewiel
Resultaat: 20 EUR

Origineel 19e eeuws spinnewiel met benen knoppen in zeer goede staat 105x40x55cm. Cond.: G

2 Stoelen
Startprijs 20 EUR

Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.

Hangkastje
Startprijs 20 EUR

Eiken piedestal
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G