Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stalinterieur naar Wouwerman
Resultaat: 10 EUR

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

tekening, G. van Assendelft
Geen vanafprijs

Cornelis Albert van Assendelft (1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, werkende boeren op het akkerveld 65x48cm. (rondom beschadigd)

2 Portretten
Geen vanafprijs

Wurtz (Duitse school), olieverf op linnen, heren- en dameportret 30x40cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 17 EUR

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Schilderij
Geen vanafprijs

Ets, koning
Geen vanafprijs

Setffano Della Bella, gravure
Resultaat: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

Ets, 19e eeuw
Startprijs 10 EUR

Monogram J.B. Fecit 19e eeuw, gravure op papier, drinken van een paard 18x14cm. Cond.: G

2 Sepia's
Startprijs 10 EUR

Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G

2 Prenten jachttafereel
Resultaat: 10 EUR

2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Startprijs 10 EUR

Rein Nijhof (Deventer 1945), houtskool op papier, verwoest stadsgezicht 32x22cm. Cond.: G

Aquarel, Rieger
Startprijs 10 EUR

R. Rieger, aquarel op papier, Am Grunewald See 39x29cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G

Pastel portret
Resultaat: 35 EUR

Huntz, pastel op papier, damesportret 30x60cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Startprijs 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Tekening Papst
Startprijs 15 EUR

Abei 1942 "Paps", tekening op papier, poezen met bal 25x18cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, boerenvrouw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G

Ets, Suze Slager-Velse
Startprijs 15 EUR

Suze Slager-Velsen Nr. 20-40, ingekleurde ets op papier, kerkdorp met figuren 32x25cm. Cond.: G

Ets Amsterdamse poort
Resultaat: 15 EUR

A. Wieringa, ets op papier, Amsterdamse poort Haarlem nr. 142/250 19x15cm. Cond.: G

Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, De Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam 16,5x12cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G

Reproductie, A. Gusteiger
Startprijs 15 EUR

A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, B. van Weers
Resultaat: 35 EUR

Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G