Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in goede staat 59x16x8cm. Cond.: G
Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G
Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G
Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G
Grote bronzen plaquette 19e eeuw met reliëfdecor van zeemonster, vogels, druiven etc. ø16,5cm.
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G
Oud gietijzeren geitje 1e helft 20e eeuw gemonteerd op houten sokkel 15x15x6cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een hondje 20e eeuw, ongemerkt 8x11x4cm. Cond.: G
Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G
Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G