Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Aziatische miniaturen
Resultaat: 15 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

2 Afghaanse figuren
Startprijs 10 EUR

Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G

5 Aziatische beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Resultaat: 50 EUR

Afrikaans beschilderd masker 20e eeuw in goede staat 59x16x8cm. Cond.: G

2 Oosterse figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee Oosterse tropisch houten figuren 20e eeuw, voorstellend karbauen met een figuur (1x ingelegd met koperdraad) 19x22x8cm. en 14x13x5cm. Cond.: G

Houten beeld, Svend Olaf
Resultaat: 15 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Olaf Olsen voorstellend een vrouwenfiguur met rugbagage in goede staat 35x13x9cm. Cond.: G

Gipsen plauqette
Resultaat: 15 EUR

Gipsen beschilderde wandplaquette voorstellend een musicerende vrouw 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Meca 53x46cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 20 EUR

Grote bronzen plaquette 19e eeuw met reliëfdecor van zeemonster, vogels, druiven etc. ø16,5cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 20 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

Antiek figuur, zittende vrouw
Resultaat: 30 EUR

Zittende vrouw met accesoires ca. 1900 van compositie metaal gemonteerd op eiken voet 12,5x16x8cm. Cond.: G

Barok bronsje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur uit de baroktijd ca. 1750 voorstellend putti met kelk, waarschijnlijk een tafelbel geweest 6,3cm. Cond.: G

Bronzen wierooklamp
Startprijs 20 EUR

Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G

2 Compositie metalen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G

Grote Indonesische buste
Startprijs 20 EUR

Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G

Benin Bronzen kop
Resultaat: 30 EUR

Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G

Beeldje, herder met schapen
Resultaat: 25 EUR

Tinnen beeldengroepje ca. 1890 van herdersjongen met drie schapen (pootje mist), koud beschilderd in Weense brons stijl 8x12x6cm. Cond.: R

2 Hanen
Resultaat: 25 EUR

Twee plated kemphanen 2e helft 20e eeuw 25x24x14cm. Cond.: G

Gietijzeren putti
Startprijs 25 EUR

Gietijzeren sierplaquette ca. 1900 met als voorstelling musicerende putti ø16cm. Cond.: U

Gietijzeren geitje
Startprijs 25 EUR

Oud gietijzeren geitje 1e helft 20e eeuw gemonteerd op houten sokkel 15x15x6cm. Cond.: G

Bronzen hondje
Startprijs 25 EUR

Bronzen figuur van een hondje 20e eeuw, ongemerkt 8x11x4cm. Cond.: G

Houten beeld Daruda
Resultaat: 30 EUR

Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Daruda 54cm. Cond.: G

Indonesisch beeld, Shiva
Resultaat: 40 EUR

Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G

Beeld, Shiva figuur
Startprijs 30 EUR

Antiek Aziatisch bronzen figuur 12x8x7cm. Cond.: G

2 Houtgesneden figuren
Startprijs 30 EUR

Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G