Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Div. delen serviesje
Geen vanafprijs

Diverse delen van een Chinees of Japans serviesj, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog....

Wandbord
Geen vanafprijs

Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G

Mini porseleinen lampje
Geen vanafprijs

Oud porseleinen figuren lampje ca. 1920 Nr. 7076 Duitsland in goede staat 22x10x5cm. Cond.: G

Diverse munten
Geen vanafprijs

27 Munten Brits West-Afrika en Nigeria
Resultaat: 35 EUR

27 Munten Brits West-Afrika (22x) en Nigeria (5x) waaronder; 2 shilling 1949 PR, 1 shilling 1951 PR, 6 pence 1924 ZF en 3 pence 1934 PR-

53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone
Resultaat: 100 EUR

53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone waaronder 20 koersmunten Gambia, 12 koersmunten Sierra Leone en diverse munten uit o.a; Centraal Afrika, Mali, Biafra etc.

12 Munten Duits Oost-Afrika
Resultaat: 100 EUR

12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-

26 Munten Brits Oost-Afrika
Resultaat: 50 EUR

26 Munten Brits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupee 1888 ZF/PR (Mombasa)

Doos kopjes
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

5 Munten
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 5 munten; 1x 1 rentenpfennig 1923 A(P), 1x 1 reichspfennig 1931 A, 1x 2 rentenpfennig 1924 A, 1x 2 reichspfennig 1924 J, 1x 4 reichspfennig 1932 A

56 Munten België
Startprijs 5 EUR

56 Diverse munten België

Veel plastic/winkelwagen munten
Resultaat: 10 EUR

Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.

Div. oude munten koper/nikkel
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.

Div. vervalsingen wereldwijd
Resultaat: 45 EUR

Diverse vervalsingen wereldwijd ca. 375gr.

Ring tanzaniet/maansteen
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een witte maansteen 10x8 mm.,checkerboard geslepen en 4 tanzaniet navettes 5x2.5 mm. en 2 rond gefac.tanzanieten ø 2mm., ø54, ca.3.7 gr.

Miniatuur zilv. flesje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Vergulde zilveren ring
Resultaat: 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Setffano Della Bella, gravure
Resultaat: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

Ets, 19e eeuw
Startprijs 10 EUR

Monogram J.B. Fecit 19e eeuw, gravure op papier, drinken van een paard 18x14cm. Cond.: G

2 Sepia's
Startprijs 10 EUR

Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G

2 Prenten jachttafereel
Resultaat: 10 EUR

2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G