Drie delen Wedgwood of Etruria keramiek 2e helft 20e eeuw; 2 vazen en 1 tafellamp in zeer goede staat 22xø14cm., 28xø16cm. en 31xø12cm. Cond.: G
Oud Makkums keramieken sierbord met bloemschaal en vogels afgebeeld 20e eeuw ø27,5cm. Cond.: G
Twee Makkum keramieken sierborden, gemonogrammeerd 20e eeuw met gelobte rand en bloemendecor in zeer goede staat ø29cm. en ø20,5cm.
Drie oude Makkums keramieken sierbordjes met bont decor van bloemen en/of fruit 20e eeuw ø13-ø16cm. Cond.: G
Twee Makkums porseleinen bonte sierborden met gelobte rand 2e helft 20e eeuw met bloemmotief ø20cm. Cond.: G
Twee delen keramiek met speelwerk; 1x bierpul met tinnen deksel, afgebeeld Zienz en 1x draaiende harpspeelster op voet 19-31cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.
11-Delig Petrus Regout Maastricht koffieservies ca. 1890, decor Packhorse. Haarscheur in suikerpot en oortje eraf, 2 kopjes beschadigd 6-14cm. Cond.: R-G
Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G
Twee Chinese terracotta figuren uit de Tang dynastie (618 - 908 na Chr.) 20cm. en 22cm. Hoofden gelijmd Cond.: R
Chinees 18e eeuws porseleinen sierbord met bloemmotief, Chien Lung in zeer goede staat ø24cm. Cond.: G
Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G
Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R