Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aardewerken vaas, Art Nouveau
Resultaat: 16 EUR

Franse Art Nouveau vaas (Jugendstil) van groen geglazuurd keramiek, gesigneerd Gres Morvan Beaux 24xø11cm. Cond.: G

2 Vazen + Staande lamp
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Wedgwood of Etruria keramiek 2e helft 20e eeuw; 2 vazen en 1 tafellamp in zeer goede staat 22xø14cm., 28xø16cm. en 31xø12cm. Cond.: G

Plateel + Makkun coupe
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Hollands aardewerk 20e eeuw; 1x Gouda plateel Regina ø27cm. en 1x Makkum kom ø18,5cm. Cond.: G

Makkum vaas
Resultaat: 15 EUR

Makkum keramieken vaas met bont bloemendecor en molendecor in goede staat 20e eeuw 22,5x10,5x10,5cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 25 EUR

Oud Makkums keramieken sierbord met bloemschaal en vogels afgebeeld 20e eeuw ø27,5cm. Cond.: G

2 Borden Makkum
Resultaat: 25 EUR

Twee Makkum keramieken sierborden, gemonogrammeerd 20e eeuw met gelobte rand en bloemendecor in zeer goede staat ø29cm. en ø20,5cm.

Makkum bordjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Makkums keramieken sierbordjes met bont decor van bloemen en/of fruit 20e eeuw ø13-ø16cm. Cond.: G

2 Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee Makkums porseleinen bonte sierborden met gelobte rand 2e helft 20e eeuw met bloemmotief ø20cm. Cond.: G

2 Keramiek speeldozen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen keramiek met speelwerk; 1x bierpul met tinnen deksel, afgebeeld Zienz en 1x draaiende harpspeelster op voet 19-31cm. Cond.: G

Chinese vaas, figuren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.

Makkumse schenkkan
Resultaat: 20 EUR

Makkums porseleinen schenkkan 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 24xø16cm. Cond.: G

Petrus Regout servies ca. 1900
Resultaat: 90 EUR

11-Delig Petrus Regout Maastricht koffieservies ca. 1890, decor Packhorse. Haarscheur in suikerpot en oortje eraf, 2 kopjes beschadigd 6-14cm. Cond.: R-G

2 Borden keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G

Beeld, KPM
Resultaat: 25 EUR

Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G

Herend vis
Resultaat: 32 EUR

Herend porseleinen figuur in de vorm van een middeleeuwse walvis. Groen met bladgoud in zeer goede staat 8,5x7x7cm. Cond.: G

Doosje met 18 tegels
Resultaat: 90 EUR

Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G

7 Deel ivoor/been
Resultaat: 25 EUR

Zeven delen antiek ivoor, China/Indonesië 5-18 cm. Cond.: G

Bord, dameshoofd
Resultaat: 21 EUR

Handbeschilderd sierbord ca. 1900 met porseleinen binnenschotel en koperen omranding, vermoedelijk Duitsland. genummerd 160. Voorstellend een vrouw met hoed en paardestaart ø32cm. Cond.: G

Rozenburg schemerlampje
Resultaat: 160 EUR

Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G

2 Chinese beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese terracotta figuren uit de Tang dynastie (618 - 908 na Chr.) 20cm. en 22cm. Hoofden gelijmd Cond.: R

Chieng Lung bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees 18e eeuws porseleinen sierbord met bloemmotief, Chien Lung in zeer goede staat ø24cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 185 EUR

Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G

Meissen kaarsenkandelaar
Resultaat: 225 EUR

Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R

Meissen serviesje
Resultaat: 200 EUR

9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.