Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een boulle klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G
Kolompendule 19e eeuw (deels gerestaureerd) met intarsia en 8-daags uurwerk (Japy Freres) 50x27x14cm. Cond.: R
Grote 1-gewichter regelateur ca. 1880 met secondenaanduiding (ongemerkt) met notenfineer kast (compleet) 127x38x17cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1900 (Wenen) met 8 daags uurwerk, beschadigd 31x19x12cm. Cond.: M
Kleine vuurvergulde pendule ca 1860 met bovenop een kind met konijn (compositie metaal) 31x21x12cm. Cond.: G
Grote Friese pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G