Notenhouten regelateur ca. 1890, uurwerk gemerkt C.E. compleet met kroon en tollen. Lichte wormbeval 86x40x19cm. Cond.: R
Oude notenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw met kroon en tollen in zeer goede staat 77x37x16cm. Cond.: G
Oude Sallander stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en notenhouten kast in zeer goede staat 51x22x14cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok begin 19e eeuw met bruidskrans en wekkerfunctie. geheel origineel met originele spiegels 160x37x22cm. Cond.: G
Prachtige koperen Art Deco klok met koperen wijzerplaat, mooie vormgeving in zeer goede staat 30x29x14cm. Cond.: G
Oude Junghans BimBam regelateur ca. 1910 met eikenhouten kast in originele staat 70x29x15cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G
Duitse Schwartzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 J.W. Gignon a Craponne. Harpslinger en gave wijzerplaat. In zeer goede originele staat 155x28x16cm. Cond.: G
Kleine Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met mooi gietwerk en atlas in zeer goede originele staat 50x16x16cm.
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1830 met originele beschildering, spiegels en wekkerfunctie in originele goede staat 143x42x22cm. Cond.: G
Prachtige antieke massief eiken Duitse vrijslinger wandklok ca. 1890 met bronzen beslag in zeer goede staat. Uurwerk is ongesigneerd 109cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten fineer op eiken empire pendule ca. 1820. 8-Daags uurwerk, emaille wijzerplaat en touwtjesslinger (mooi uurwerk). Lichte fineerschade en beschadigd bij sleutelgat 48x29x18cm. Cond.:...
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger ca. 1900 in originele staat 77x38x17cm. Cond.: G
Kleine beschilderde Friese stoelklok 19e eeuw met zwaar bronzen uurwerk in originele ongerestaureerde staat 46x18x16cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok 20e eeuw (kantoortje) met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfuctie in goede staat 105x32x19cm. Cond.: G
Grote zware bronzen pendule met emaille cartouches ca. 1880, 8-daags uurwerk gestempeld Japy Freres Frankrijk in zeer goede staat. Mooi uitgewerkt Cond.: G
Grote Duitse antieke notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 "Uhrenfabrik Borussia Freiburg" met secondenaanduiding in zeer goede originele staat. 2 Lijstjes kroon mist a 4 cm. 134x53x22cm. Cond.:...
Staande klok Tempus Fungit, Westminster made in germnay ECS. 3-Gewichter 2e helft 20e eeuw 215x42x27cm. Cond.: G
Groot 3-delig pendulestel met zwaar bronzen ornamentuur en blauwe porseleinen gedeeltes ca. 1880. 8-Daags uurwerk. Bij 1 kaarskandelaar is het bovenste kaarsgedeelte weg, verder is het brons en porsel...
Groot 19e eeuws pendule-uurwerk 8-daags zonder wijzerplaat. In goede staat 10xø15cm. Cond.: G
Bijzondere massief notenhouten gestoken Franse wandklok met barometer (hoogwaardig kwaliteit snijwerk). Rondom de barometer alle sterrenbeelden uitgestoken, 8 daags uurwerk (Parijs) 102x53x16cm. Cond....