Kleine Franse roodmarmeren wekker ca. 1890 in pendulevorm met messing ornamentuur (marmer gebarsten) 16x12x5cm. Cond.: M
Oude comtoise wandklok 2e helft 20e eeuw, wijzerplaat beschadigd 154x34x16cm. Cond.: M
Franse wekker ca. 1910 met porselein en bronzen voet, kristallen wekkerkast hoekig geslepen in zeer goede originele staat 18xø11cm. Cond.: G
Duits bisquit porseleinen klokje nr 2280 met wekkeruurwerk, vermoedelijk Firma Heubach. Decor van zwanen en bloemen (bakscheurtje) 25x13x11cm. Cond.: G
Duitse Kienzle regelateur ca. 1890 van notenfineer. Compleet met kroon en tollen in goede staat 92x35x18cm.
Franse reiswekker ca. 1890 met porseleinen cijferplaat, gelakte houten kast en messing monturen in zeer goede orignele staat 13x7x7,5cm. Cond.: G
3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R
Art Deco Smith Electronic klok met notenhouten kast in zeer goede staat ca. 1940. 22x30x13cm. Cond.: G
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G
Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 211x45x27cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Art Deco electrisch klokje van messing, gemerkt Johannes Bosma (A.W.U.) in zeer goede staat 18x31x6cm. Cond.: G
Oude Friese schippertjes klok 2e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en maanstand. 63x21x17cm. Cond.: G
Grote notenhouten Gustav Becker 2-gewichten regelateur ca. 1890 compleet met kroon en tollen in goede originele staat 127x48x20cm.
Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Oud plated bureauklokje Art Deco, gemerkt Elka Watch Cy (USA) Amsterdam. In originele staat, opdraaistift mist 6x6cm. Cond.: G
Twee Art Deco tafelklokken; 1x Goldbühl, groen metaal (defect) 10x11,5cm. en 1x Zenith Electronic bakeliet (chip van 3mm achterkant) 14x16cm.
3-Delige Art Deco pendule ca. 1920 gemaakt van onyx en zwart marmer, messing wijzerplaat 20x36x9cm. en 15x8x10cm. Beschadigingen Cond.: R
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U
Franse tafelpendule ca. 1890 met emaille cartouches. gemaakt van compositie metaal in goede originele staat (zonder slagwerk.) 24x15x13cm. Cond.: G
Figurenklok ca. 1900 van compositie metaal voorstellend twee middeleeuwse heren met hellebaard en wapen. Wekkeruurwerk 48x32x9cm. Cond.: G
Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G