J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Roel Wildeboer, olieverf op linnen, landschap met beek en huis 40x50cm. Cond.: G
Max Carlier (1872 - 1938 België), olieverf op linnen, vaas met rozen 16x20cm. Cond.: G
Evert Rabbers (1875-1967 Enschede) De Regge bij Goor. Olieverf op linnen 45x55 cm., Cond.:G
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G
Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G
German Grobe (1857 - 1938 Düsseldorf), olieverf op linnen, vissers te paard 24x18cm. Cond.: G