Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grunderzeit buffet
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G

Houten Christus hoofd
Resultaat: 250 EUR

Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G

Bord, Fam. Verte, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G

3 Chinese kommen met deksel
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Chinese tekst op de bodem en rondom Chinese tekens met bloemdecor ca. 1900 9xø10cm. (1 chip) Cond.: R-G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 240 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Haren 1991), olieverf op paneel, duinlandschap 78x58cm. Cond.: G

Schilderij, panoramisch
Resultaat: 240 EUR

W.J. v. Beijnen, olieverf op linnen, havengezicht met schepen (2 plakkers) 130x50cm. Cond.: R-G

Pop, Gescher
Resultaat: 240 EUR

Oude porseleinen pop, gemerkt J.D.K. 257 W, made in Germany 72, in goede staat 72cm. Cond.: G

Vitrine Swarovski
Resultaat: 240 EUR

Oude vitrine-tentoonstellingkast met drie lades en 3 schappen, gekocht bij Swarovski (mahoniekleur) met ingebouwde verlichting 180x63x25cm. Cond.: G

Verzilverde zwijnenkop
Resultaat: 240 EUR

Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...

2 Sevres vazen
Resultaat: 240 EUR

Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G

Heyboer, danseres
Resultaat: 230 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G

Oosterse vaas
Resultaat: 230 EUR

Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G

90 Diverse munten China
Resultaat: 225 EUR

Kavel met 90 diverse munten uit China,

Kwik barometer
Resultaat: 225 EUR

Hollandse kwikbarometer ca. 1930 met eikenhouten kast in zeer goede staat 97x12x7cm. Cond.: G

Weense regelateur
Resultaat: 225 EUR

Grote Duitse notenhouten 2-gewichten regelateur ca. 1890 met secondenaanduiding (ongemerkt). Compleet met kroon en tollen 118x45x18cm. Cond.: G

Lederen bank
Resultaat: 225 EUR

Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 225 EUR

Duitse notenhouten opengewerkte Louis Philippe voltaire met rode velours gestoffeerd. In zeer goede originele staat 126x91x65cm. Cond.: G

6 Stoelen
Resultaat: 225 EUR

Zes eikenhouten stoelen ca. 1920 met hoge rugleuning. Zittingen zijn bekleed net bruin leer. Goede kwaliteit 109x43x43cm. Cond.: U

Tapijt
Resultaat: 225 EUR

Handgeknoopt Bidjar tapijt blauw van kleur in goede conditie 280x194cm.

Madonna met kroon
Resultaat: 225 EUR

Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...

12 Persoons WMF bestek
Resultaat: 220 EUR

12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...

Patek horloge
Resultaat: 220 EUR

Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.

Ring WG multi color
Resultaat: 220 EUR

Multi color ring WG 585/000 bezet met diverse edelstenen en diamant ca. 0.1 crt., ringkop 22x16 mm., ø 56, ca. 3.8 gr.

Ca., 1600 stuks in kratje
Resultaat: 220 EUR

Krat met ca. 1600 diverse kaarten.