Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, jacht concours
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, jachtconcours 60x80cm. Cond.: G

Bronzen knielende vrouw
Resultaat: 220 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G

Gebrandschilderd raam
Resultaat: 220 EUR

Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G

Map luchtpost / drukproeven
Resultaat: 210 EUR

Map met drukproeven diverse series Chris Lebeau + vervalsingen Sperati+ luchtpostbrieven Indië

Schilderij, romantische voorstelling
Resultaat: 210 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Empire, barok), olieverf op paneel, landschap met ruine en Romeinse villa, vermoedelijk Italiaanse School 32x30cm. Cond.: R-G

13 Tegels, figuren
Resultaat: 210 EUR

Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M

Robijn collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van gefac. robijn 3-7 mm., met magneet sluiting GG 375/000, L.45cm., 26.9 gr.

Apatiet ring
Resultaat: 200 EUR

Ring WG 585/000, bezet met een ovaal gefac.10x8 mm.en 2 rond gefac.ø 3,5 mm. apetieten. ø 56.5 ca. 3.9 gr.

Gouden 10 Gulden 1926
Resultaat: 200 EUR

Gouden munt van 10 Gulden 1926.

1 Tepton 1834 Griekenland
Resultaat: 200 EUR

1 Tepton 1834 Griekenland FR/ZF

Album o.a; Ned. Indië
Resultaat: 200 EUR

Album met diverse kaarten (ca. 100 stuks) o.a; Nederland, indië en stoomvaart kaarten

W.J. Pasman
Resultaat: 200 EUR

Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, danseres
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, balletdanseres 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Jan v.d. Hurk
Resultaat: 200 EUR

Jan van den Hurk ( 1917 - 2000 Tilburg), olieverf op linnen, vrachtschip op de Maas 31x25cm. Cond.: G

Wintergezicht, 20e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

van Trirum, poezen
Resultaat: 200 EUR

Johannes Wouterus van Trirum (1924 Rotterdam - ), olieverf op paneel, 3 poezen op een kleed met koper en kruik 40x30cm. Cond.: G

Wilton, bloemenverkoopsters
Resultaat: 200 EUR

Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G

Tibetaanse monnikenmuts
Resultaat: 200 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G

Comtoise, bloemslinger
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Franse comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en pronkslinger. gemerkt Bisson a Novailles. Wijzerplaat bijgewerkt 152x31x18cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 200 EUR

Friese comtoise ca. 1880 met dagaanduiding en latoen-koperen pronk- of prachtslinger in zeer goede originele staat 145x38x17cm. Cond.: G

Ovale grote noten tafel
Resultaat: 200 EUR

Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G

Mechels buffet
Resultaat: 200 EUR

Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G

Pallisander vlinderbank
Resultaat: 200 EUR

Grote palisander vlinderbank met snijwerk ca. 1880 en velours stoffering (slijtage), verder in goede staat 106x198x85cm. Cond.: G