Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plated tasje "German Silver"
Resultaat: 10 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

6x Oord Brabant
Resultaat: 10 EUR

6x Oord Brabant; jaartallen niet/slecht leesbaar, Gem. Cond.: F/ZF

4 Munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 Munten; 1x Maastricht Groot 1512 FR/FR-, 1x 2 Liards Luik Jan Thedoor Beieren FR/FR-, 1x Munt uit Luik z.j., en 1x onbekende munt.

8 Munten Frankrijk Disctricten
Resultaat: 20 EUR

8 Munten Frankrijk Disctricten 1634-1706.

Penny 1862 + Farthing 1853 UK
Resultaat: 10 EUR

2 Munten United Kingdom; 1x Penny 1862 PR en 1x Farthing 1853/'52 ZF

3 Munten België
Resultaat: 50 EUR

3 Munten België; 1x 5 cent 1901 PR-, 1x 1 centimes 1850 FR/ZF en 1x 10 centimes 1920 Gent (Karton)

Diverse munten Frankrijk
Resultaat: 20 EUR

Diverse munten Frankrijk waaronder; 1x 1 sol an 2 1793 D FR en diverse overige munten

7x Europa penningen en ecu's
Resultaat: 10 EUR

7x Europa penningen en ecu's zilver/nikkel/brons PR

4 Munten Byzantijnse Rijk
Resultaat: 35 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus I - Constantinus X 1059-1118. 4x Follis AE FR/ZF

4 Munten Byzantijnse Rijk
Resultaat: 30 EUR

4 Munten Byzantijnse Rijk Justinianus - Alexius I 1059-1118. 4x Follis AE Constantinopel FR/ZF

3 Munten Byzantijnse Rijk
Resultaat: 40 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Manuel I Comnenus 1143-1180, 3x Nummis AE FR/ZF

Frankrijk, België FDC
Resultaat: 35 EUR

Frankrijk/België FDC's

2 Franse gravures 19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G

Gravure naar Adriaan van Ostade
Resultaat: 10 EUR

Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G

Houtskool tekening, F. Paalman
Resultaat: 10 EUR

F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Resultaat: 10 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Reproductie, A. Gusteiger
Resultaat: 10 EUR

A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G

Reproductie Esscher
Resultaat: 10 EUR

M.C. Esscher '33, reproductie op papier, branding bij nacht 25x34cm. Cond.: G

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Resultaat: 30 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

Haardstel + Schep
Startprijs 10 EUR

6-Delig messing haardset met paardenhoofdmotief 20e eeuw 50x15xø11cm. Cond.: G

2 Koperen wandplauqettes
Resultaat: 50 EUR

Twee kopergeslagen wandplaquettes met voorstelling van de duivel en diverse putti ca. 1900 in goede originele staat 17,5x13cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel + Zeef
Startprijs 10 EUR

Biedermeier roodkoperen ketel 19e eeuw 39xø20cm. en een roodkoperen zeef 19e eeuw 8,5xø31cm. Cond.: G

3 Delen divers
Startprijs 10 EUR

Drie delen koper en metaal; 1x schouwstoof 19e eeuw, 1x koperen grillvork ca. 1930 en 1x compositie metalen schoentje (zonder deksel) 16-60cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Resultaat: 10 EUR

3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G