Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Twee compositie metalen figuren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw staande op een leeuw 34-36cm. Cond.: G
Oud houtsnijwerk uit een stuk boomstam voorstellend Maria met kind en figuren. Vermoedelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw 37x20x16cm. Cond.: G
Gietijzeren sierplaquette ca. 1900 met als voorstelling musicerende putti ø16cm. Cond.: U
Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G
Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G
Groot kunststoffen beeld, voorstellend een romantisch paar. Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Bronzen beeld van wolf met Romulus en Remus 19e eeuw, mooi bewerkt 8,5x12,5x5,5cm. Cond.: G
Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R
Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G
Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G
Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U
Gipsen beschilderd figuur van een vrouw met duiven ca. 1910, "Moderna 301" 29x51x12cm. Cond.: G
Oude bronzen boedha 20e eeuw Thailand in goede staat 21x15x9cm. Cond.: G