Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G
Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.
Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G
Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G
Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U