Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers goud
Geen vanafprijs

-

Antiek zilv. broche
Resultaat: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

4 Delen plated
Resultaat: 10 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G

6 Plated ijscoupes
Startprijs 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G

Plated tasje "German Silver"
Resultaat: 10 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

Plated schotel
Resultaat: 15 EUR

Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.

6 Plated messenleggers
Resultaat: 15 EUR

Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G

5 Persoons plated visbestek
Resultaat: 15 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Startprijs 15 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U

12 WMF vorkjes
Resultaat: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Resultaat: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G

Zilveren servethanger
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren servethouder ca. 10gr. L.: 40cm. Cond.: U

Djokja zilv. hanger
Resultaat: 20 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G

Zilveren horlogekast
Resultaat: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

Ronde schaal, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

Zilveren vesta
Resultaat: 20 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R

Zilv. suikerklontjes-tang
Startprijs 20 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Schaal, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Zilveren schep
Resultaat: 20 EUR

Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G

2 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G

7 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U