Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Onyx-opaal
Resultaat: 20 EUR

Gesneden opaal op onyx, 25x20 mm.,

Ivoor ketting
Resultaat: 45 EUR

Ketting van ivoor (elfenbein) waaraan een gesneden bloemhanger , L. 40-44 cm., 11.55 gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse sieraden double, broches, kettingen, armbanden, hangers, ringen etc. Ca. 100 stuks

Parelstreng zilv. slot
Resultaat: 25 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

Charm hanger parel
Startprijs 15 EUR

Charm hanger van een ongevormde peacock kweekparel, 26x17 mm. karabijn sluiting zilver 925/000,

Flex armband hout-parels
Startprijs 15 EUR

Armband op elastiek van houtstaafjes met witte kweekparels, Br.33mm., 31.1 gr..

Messing ketting, gesigneerd
Resultaat: 15 EUR

Oude gesigneerde koperen hanger Norway Monogram EH Kz. 20e eeuw 5,5x4,5cm.

2 Duitse herenhorloges
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.

Design hanger + barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G

Oorstekers blok zirk
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers GG 585/000, blokmodel, bezet met een zirkonia

Oorstekers rond zirk.
Resultaat: 20 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een zirkonia

Hanger + Horloge
Resultaat: 45 EUR

Zilveren sautoinhorloge en zilveren joodse hanger Cond.: R

Potato kweekparel collier
Resultaat: 25 EUR

Dubbel rijig collier van potato kweekparel met glas elementen 9-11 mm., L. 49 cm.,sluiting zilver 925/000, 68gr.

Sieradendoosje
Resultaat: 25 EUR

Fraai bewerkt verzilverd sieradendoosje met Oud-Hollandse voorstelling rondom 14x9x4,5cm. Cond.: G

3 Onyx armbanden
Resultaat: 25 EUR

3 Armbanden op elastiek van gefac. onyx ø 8mm., 47.2 gr.

Zilveren armband, cornalijn
Resultaat: 20 EUR

Antieke zilveren armband met rechthoekige cornalijn. Bovenstuk 4x3,5cm. ca. 16gr. Cond.: G

Amethist collier
Startprijs 20 EUR

Amethist collier met 9 witte kweekparels 4-9mm., L.45-50 cm., 11.4 gr.

14 Oude sieraden
Resultaat: 25 EUR

Veertien oude sieraden, hoofdzakelijk halskettingen

Diverse sieraden
Resultaat: 50 EUR

Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.

5 Horloges
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude double horloges, functies niet getest.

2 Horloges
Resultaat: 45 EUR

Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest

Diverse sieraden
Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse sieraden.

6 Heren polshorloges
Resultaat: 20 EUR

6 Diverse polshorloges, o.a. Saveb,Boccia, UMF.

2 Zakhorloges
Resultaat: 20 EUR

Twee oude zakhorloges 1e helft 20e eeuw; 1x Union Ancre herenhorloge in zeer goede functionerende staat en 1x dameshorloge (niet functionerend) 2,5-4,5cm. 418