Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G
Handbeschilderde kop&schotel 19e eeuw met figuren- en gouddecor in Biedermeier stijl. Oortje is gelijmd 11xø14cm. Cond.: R
Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M
Natuurstenen Chinese kruipende baby 19e eeuw (chip af bij arm) 4x3x18cm. Cond.: R-G
Bing en Gröhndahl porseleinen figuur voorstellend moeder met kind (hoofd zit los) Nr. 1642. 23,5x18x13cm. Cond.: M
Zes porseleinen Kutani kop&schotels 1e helft 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschappen, lichte randschades 6xø11,5cm. Cond.: R
Jugendstil porseleinen presenteerschaal met bloemendecor en opengewerkte rand, ongemerkt 32x19cm. Cond.: G