Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeus
Geen vanafprijs

Groot porseleinen figuur ca. 1930 (Zeus?), onduidelijk gesigneerd. Vermoedelijk Duitsland. Bakscheur en tipje van twee vingers af 27x21x12cm. Cond.: R /G

Kopje, wit
Resultaat: 30 EUR

Handbeschilderde kop&schotel 19e eeuw met figuren- en gouddecor in Biedermeier stijl. Oortje is gelijmd 11xø14cm. Cond.: R

Amazone op paard
Geen vanafprijs

Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M

Vaas
Geen vanafprijs

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Vaas met deksel
Geen vanafprijs

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

10 Porseleinen kopjes
Startprijs 10 EUR

Negen oude porseleinen drinkbekertjes ca. 1930. 1 met haarscheur 5xø4,5cm. en 1x mocca verzamelaarskopje met schotel gemerkt Karlsbader Wertarbeit Manufaktur Fine Porcelain. gesigneerd en met bladgou...

Porseleinen beeldje
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G

17 Div. koffieservies, Chinees
Resultaat: 10 EUR

17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G

Gebaksstel Schuman
Resultaat: 10 EUR

9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G

Chinese spekstenen baby
Startprijs 10 EUR

Natuurstenen Chinese kruipende baby 19e eeuw (chip af bij arm) 4x3x18cm. Cond.: R-G

Beeld, B&G
Resultaat: 16 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen figuur voorstellend moeder met kind (hoofd zit los) Nr. 1642. 23,5x18x13cm. Cond.: M

2 Mokka kop&schotels
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x Rosenthal Studio Line Germany vaas Björn Wiinblad 21xø13,5cm. 1x Chinese dekselvaas met vogeldecor (chip) 35x17x17cm. en 1x Lampetkan Societe Ceramique 's Gravenhage ...

3 Delen porselein
Startprijs 10 EUR

Drie delen keramiek 20e eeuw; 1x keramiek pot voor tabak (zonder deksel) Nicolaische Tabaksmanufaktur 12xø17cm. 1x Chinese vaas 2e helft 20e eeuw van porselein (was lampevoet) 17xø9cm. en 1x Fürstenbe...

3 Imari bordjes
Resultaat: 10 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G

3 Imari hoekschalen
Resultaat: 10 EUR

Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G

6 Kop&schotels kutani
Startprijs 10 EUR

Zes porseleinen Kutani kop&schotels 1e helft 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschappen, lichte randschades 6xø11,5cm. Cond.: R

Aanbiedschaal
Startprijs 10 EUR

Jugendstil porseleinen presenteerschaal met bloemendecor en opengewerkte rand, ongemerkt 32x19cm. Cond.: G

Bierkruik
Resultaat: 10 EUR

Oude Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel 20e eeuw. Afgebeeld 3 Duitse keizers, gemerkt Original Geez Germany 20x17x13cm. Cond.: G

Bierkruik, jachtmotief
Resultaat: 15 EUR

Duitse keramieken bierpul, rondom bewerkt met springend wild (zwijnen en hert), onderop staat "Copyright Mr722 Germany" 23xø11cm. Cond.: G

Div. delen serviesje
Resultaat: 10 EUR

Diverse delen van een Chinees of Japans serviesje, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog...

Engels restservies
Resultaat: 15 EUR

Keramieken restservies Maastricht bestaand uit; 4 kommen, 3 eierdoppen, melkkan, tablet, 7 kleine bordjes, 3 middelgrote borden, 6 grotere borden. Gemerkt Royal Sphinx Maastricht Cambridge Old England...

Grote blauwe schaal
Startprijs 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Grote Boch vaas
Resultaat: 11 EUR

Grote Delftse Boch siervaas Royal Sphinx met blauw bloemendecor 20e eeuw 36xø21cm. Cond.: G