Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bruin krat divers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Crucifix
Resultaat: 20 EUR

Heilig kruis 19e eeuw, gemaakt van compositie metaal en vergulde Corpus Christie 42x15x10cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Resultaat: 30 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

Haardstel + Schep
Startprijs 10 EUR

6-Delig messing haardset met paardenhoofdmotief 20e eeuw 50x15xø11cm. Cond.: G

2 Koperen wandplauqettes
Resultaat: 50 EUR

Twee kopergeslagen wandplaquettes met voorstelling van de duivel en diverse putti ca. 1900 in goede originele staat 17,5x13cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel + Zeef
Startprijs 10 EUR

Biedermeier roodkoperen ketel 19e eeuw 39xø20cm. en een roodkoperen zeef 19e eeuw 8,5xø31cm. Cond.: G

3 Delen divers
Startprijs 10 EUR

Drie delen koper en metaal; 1x schouwstoof 19e eeuw, 1x koperen grillvork ca. 1930 en 1x compositie metalen schoentje (zonder deksel) 16-60cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Resultaat: 10 EUR

3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G

4 Delen messing
Resultaat: 15 EUR

Vier delen messing 20e eeuw; 2x kaarskandelaar met putti, 1x vijzel met stamper, 1x jardiniere met binnenbak 7-22cm. Cond.: G

5 Diverse brillen
Resultaat: 10 EUR

Vijf oude brillen 1e helft 20e eeuw (3x goed, 3 pootjes missen) 12cm. Cond.: R

Aansteker + sigarenknipper
Resultaat: 10 EUR

Twee delen plated; 1x tafelaansteker Gucci, 1x sigarenknipper Dottard Solingen 8-16cm. Cond.: G

Bontjas, nerts
Resultaat: 10 EUR

Lichbruine bontjas (kort) in zeer goede staat ca. maat 42

Bordenrek
Resultaat: 10 EUR

Hollands eikenhouten bordenwandrek ca. 1900 in goede originele staat 48x82x6cm. Cond.: G

Bronzen lampevoet
Resultaat: 35 EUR

Oude bronzen lampevoet naar 18e eeuws barok voorbeeld, groene patina 44x16x16cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, religieus
Resultaat: 10 EUR

Bronzen plaquette gemonteerd op eikenhouten standaard ca. 1900, religieus 18x9x3cm. Cond.: G

Diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Doos koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Divers koperwerk met theelicht, ketel, vijzel, snotneus etc. Cond.: G

Handgesneden masker
Resultaat: 10 EUR

Aziatisch houten masker van een Chinees met baard 1e helft 20e eeuw 15x9x4cm. Cond.: G

Gefiguurzaagde wandverlichting
Startprijs 10 EUR

Oude gefiguurzaagde wandverlichting ca. 1930 met hertvoorstelling in zeer goede staat.

Staand lampje
Startprijs 10 EUR

Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G

Kaarten
Resultaat: 15 EUR

Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G

Kinderschoenen, vernikkeld
Resultaat: 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Krantenhouder
Startprijs 10 EUR

Houtgekerfde krantenhouder ca. 1900 in goede originele staat 42x34x8cm. Cond.: G