Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw, gemaakt van compositie metaal en vergulde Corpus Christie 42x15x10cm. Cond.: G
67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G
6-Delig messing haardset met paardenhoofdmotief 20e eeuw 50x15xø11cm. Cond.: G
Biedermeier roodkoperen ketel 19e eeuw 39xø20cm. en een roodkoperen zeef 19e eeuw 8,5xø31cm. Cond.: G
Drie delen koper en metaal; 1x schouwstoof 19e eeuw, 1x koperen grillvork ca. 1930 en 1x compositie metalen schoentje (zonder deksel) 16-60cm. Cond.: G
3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G
Vier delen messing 20e eeuw; 2x kaarskandelaar met putti, 1x vijzel met stamper, 1x jardiniere met binnenbak 7-22cm. Cond.: G
Vijf oude brillen 1e helft 20e eeuw (3x goed, 3 pootjes missen) 12cm. Cond.: R
Oude bronzen lampevoet naar 18e eeuws barok voorbeeld, groene patina 44x16x16cm. Cond.: G
Divers koperwerk met theelicht, ketel, vijzel, snotneus etc. Cond.: G
Aziatisch houten masker van een Chinees met baard 1e helft 20e eeuw 15x9x4cm. Cond.: G
Oude gefiguurzaagde wandverlichting ca. 1930 met hertvoorstelling in zeer goede staat.
Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G
Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G
Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G