Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Oud porseleinen kinderserviesje in doos, ca. 1930, ongemerkt, 5 delig met bloemdecor. 18x18x27 cm., Cond.:G
Oud porseleinen poppenlampetstelletje in originele doos. 6 delig 20e eeuw, 28x20x6 cm., Cond.:G
Doos met treinen en toebehoren AHM made in Yugoslavia ca. 1980-1990 Cond.: G
Diverse poppen 2e helft 20e eeuw; 1x Barbie Mattel 1998, 1x Barbie Mattel 1998, 1x Barbie Mattel met gelede lichaam, 1x Barbie Mattel 1990, 2x Simba Toys Steffi Love, 2x 1976 Mattel Inc. Barbie, 2x on...
Antiek houten poppenkastje met spiegeldeur, ca. 1920, met daarbij een 8 delig porseleinen kinderserviesje ongemerkt ca. 1930, 33x24x15 cm., Cond.:G
Oude Montine Meccano doos met beschrijvingen 50-er jaren. Meest compleet 50x42x8cm.
Diverse oude gietijzeren en blikken auto's; 10x originele Dinky Toys(veel banden missen), 5x Corgi Toys, 3x Lesney, 1x Lego VW 1200 kunststof, 1x Bestbox Jaguar, 1x Lone Star Roadmasters en 1x blikken...
Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop, gemerkt J.D.K. 257 W, made in Germany 72, in goede staat 72cm. Cond.: G
Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U