14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris
Twee fotoalbums ca. 1900 in redelijke staat, deels met foto's 28x18x7cm. en 16x13x6cm. Cond.: R
Diverse postkaarten Holland en buitenland 1e helft 20e eeuw en later Cond.: G
Kavel Italië, sperati-vervalsingen, ansichtkaarten etc.
Verzameling Nederland, gebruikt van 1852 tot 1940. Niet compleet met zegels 1,2,3.
Kavel diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland, o.a; 4x A. Jager Amsterdam.
Twee albums met 260 prentbriefkaarten van filmsterren o.a; Shirley Temple. Vele Duitse filmsterren etc. 50-er/60-er jaren. Allen zijn vastgeplakt Cond.: R
Album met ca. 165 kaarten Koningshuis 1890-1980, Foto's en kaarten
Album met diverse kaarten (ca. 96 stuks) o.a; Vlaardingen en Dordrecht, oud en antiek
Kavel met 57 oude prentbriefkaarten Overijssel Cond.: G
Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, kijkje buurtschap Driene 14,7x9cm. Cond.: G
Zes postzegelalbums 1e helft 20e eeuw, hoofdzakelijk Duitsland, Suriname en Nederland. 99% gestempeld Cond.: R
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, Enschedeseweg met cafe Frits 14,5x8,9cm. Cond.: G
Afscheidcollage Zwolle, met vele postzegels, ansichtkaarten en handtekeningen. van ANVV Zwolle 1932