Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Art Deco Smith Electronic klok met notenhouten kast in zeer goede staat ca. 1940. 22x30x13cm. Cond.: G
Oude wekker ca. 1950 met putto gemaakt van compositie metaal in goede originele staat 18,5x6x11cm. Cond.: G
Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Reclameklok met opschrift "Gimborn" 60-er jaren. Kunststof met metalen wijzers, electronisch 8xø39cm. Cond.: G
Oude Junghans BimBam regelateur ca. 1910 met eikenhouten kast in originele staat 70x29x15cm. Cond.: G
Duitse jaarloper klok onder stolp, gemerkt S. Haller Simonswald in goede staat 2e helft 20e eeuw 30xø19cm.
Eikenhouten fineer schoorsteenpendule met 8-daags uurwerk en gongslag ca. 1930. In zeer goede staat 23x37x14cm. Cond.: G
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G
Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met snijwerk 49x31x24cm. Cond.: G
Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G
Uurwerk ca. 1890 van een wandregelateur, ongemerkt 41x15x8cm. Cond.: G
Oude quartz reiswekker 2e helft 20e eeuw, gemerkt Postilion (messing) in goede staat 15x9x6cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.
Oude Zaanse wandklok met noten kast, bronzen gietwerk en atlas in goede staat 48x22x13cm. Cond.: G
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van groen onyx met 8-daags uurwerk, onyx is gebarsten en 1 gietstuk mist 44x23x13cm. Cond.: R
Franse marmeren pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk. Chips af bij voet, ongereinigd en wijzer mist 25x33x11cm. Cond.: G