Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Vazen
Resultaat: 120 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

Grote vaas
Resultaat: 120 EUR

Grote antieke Kantonese vaas ca. 1900 van keramiek met krijgers afgebeeld, randschade aan kraag 44xø21cm. Cond.: R

Jugendstil vaas vrouw
Resultaat: 120 EUR

Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G

Theebus
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 19e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G

Goudimari schotel
Resultaat: 115 EUR

Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M

Chin. knobbelvaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G

Gouds platelen vaas
Resultaat: 110 EUR

Prachtige grote Gouda plateel 8-kantige dekselvaas met floraal decor en vogel onder cracele glazuur. Gemerkt Gouda plateel Holland 164 H. (Waarchijnlijk geschilderd door een Rozenburg schilder) 48xø23...

Zwart stenen Chinese flacon
Resultaat: 110 EUR

Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G

2 Goudsteen kastkommen
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige Hollandse 19e eeuwse goudsteen kastkommen met bloemdecor in zeer goede staat 10xø15cm. en 9,5xø15cm.

2 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop&schotels met vogeldecor. 1 Chip bij kopje, 1 gaatje in schotel 5,5xø11,5cm. Cond.: R

Antieke gemberpot
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G

Chin. pors. capucijner schaal
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen capucijner schaal ca. 1900 met blauw landschapsmotief

Grote imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met vogel- en bloemdecor (2 chips, 1 haarscheur. Met geschulpte rand 65xø33cm. Cond.: R

Staand lampje
Resultaat: 100 EUR

M.J. Hummel (Duitsland), staand porseleinen schemerlampje in goede staat. W. Goebel W. Germany 40xø27cm. Cond.: G

3 Capucijner kop&schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Wit servies met bloemetjes
Resultaat: 100 EUR

Groot cremekleurig eetservies, gemerkt Thomas Ivory Bavaria met bloemdecor en goudrand 20e eeuw; 17x platte borden, 12x ontbijtborden, 11x soepborden, 4x dekselschalen, 3x platte schalen, 1x juskom, 1...

10 Tegels, landschapjes blauw
Resultaat: 100 EUR

Tien Hollandse tegels 18e eeuw met diverse voorstellingen van figuren in het landschap, enkele beschadigd 13x13cm. Cond.: G

Kaststel
Resultaat: 100 EUR

5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G

4 Kop&Schotels 18e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)

3 Keramieken borden
Resultaat: 95 EUR

Drie keramieken herdenkingsborden Societe Ceramique Maastricht; 1x 1913-1953 Ned. Kath Bond van werkmeesters en ander toezichthoudend personeel ø23,5cm. 1x Olympiade 1928 Amsterdam ø25cm. en 1x Herrij...

Kutani dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Grote kutani porseleinen dekselpot met zittende Chinese man op deksel met schildpad. 19e Eeuws met fijn geschilderd bloemen- en vogeldecor (dekselrand professioneel gerestaureerd) 41xø19cm. Cond.: G

Fam Rose bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met tuinmotief in goede staat (minime chip) ø22,7cm. Cond.: G

Imari petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G

Kavel diversen (11x)
Resultaat: 85 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G