Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule man + veer
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse figurenpendule met zwart marmer ca. 1880. Voorstellend een meisje met boek en schrijfveer (opnieuw goud ingekleurd). 8-Daags uurwerk, compositie metaal 51x34x16cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Duitse Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk, seconden-aanduiding en slagwerk. Deurtje achter beschadigd, compleet en in originele goede staat met geëmailleerde wijzerplaat 41,5x26x16cm. ...

Tafelklok Grunder
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Junghans tafelklok, Grunderzeit ca. 1880 in goede originele staat 40x26x16cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in originele staat 77x36x23cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 130 EUR

Franse figurenpendule ca. 1870 (opnieuw goud gekleurd) ca. 1870. Voorstellend een vrouw aan het bidden bij een altaar. 8-Daags uurwerk, in zeer goede staat 36x30x10cm.

Klok mysterieus, dame
Resultaat: 100 EUR

Bronzen mysterieuze penduleklok voorstellend een dame in gewaad met pendule in de hand. geheel op marmeren voet 21e eeuw, gemerkt J. 34,5cm. Cond.: G

Frans klokje, onyx marmer
Resultaat: 100 EUR

Franse groene onyx pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat. 2 stukjes brons missen 44x23x12c,. Cond.: G

Kleine reiswekker
Resultaat: 100 EUR

Kleine bronzen reiswekker 20e eeuw met wit emaille wijzerplaat in goede staat 9x5x4,5cm. Cond.: G

Stoelklokje 80-er jaren
Resultaat: 100 EUR

Hollands Fries stoelklokje ca. 1920 in zeer goede originele staat 53x23x16cm. Cond.: G

Staartklokje met gewichten
Resultaat: 100 EUR

Oude Hollandse Friese staartklok met maandstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x24x16cm.

Boulle klok + console
Resultaat: 90 EUR

Oude Schmidt console wandklok, gemerkt Schmidt (zonder slagwerk), rood met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw in goede staat 44x18x10cm.

Warmink tafelklok
Resultaat: 90 EUR

Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk in zeer goede staat 29x17x16cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand (WUBA), dubbele bel en bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 25x19x15cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 80 EUR

Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met emaille wijzerplaat en pronkslinger in goede staat 145x35x18cm. Cond.: G

Regelateur klok
Resultaat: 80 EUR

Duitse notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 met originele kroon en tollen. In goede originele staat 97x35x18cm. Cond.: G

Messing tafelklok
Resultaat: 70 EUR

Messing tafelklok 50-er jaren, gemerkt Looping 15 jewels Alarm. 8-Daags uurwerk, goed functionerend en in zeer goede staat 15x12x5cm. Cond.: G

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 70 EUR

Duitse Schwarzwalder wandklok (zonder deurtjes) ca. 1880 in goede originele staat 38x25x11cm. Cond.: G

Fries schippertje
Resultaat: 70 EUR

Hollandse Fries schippertjes wandklok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 70x22x17cm. Cond.: G

Porseleinen wandklokje
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen Schwarzwald klokje ca. 1870 in goede originele complete staat (met slagwerk) 19x13x10cm. Cond.: G

Staartklokje met gewichten
Resultaat: 70 EUR

Oude Friese schippertjes staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 82x23x17cm. Cond.: G

Klokkenmannetje
Resultaat: 65 EUR

Oud gietijzeren klokkenmannetje Duitsland 20e eeuw in goede staat 39x21x12cm. Cond.: G

Klokkenstelletje
Resultaat: 60 EUR

3-Delig klokkenstel 2e helft 20e eeuw met wekkeruurwerk in barok stijl (functioneerd goed). Compositie metaal, brons gepatineerd en in zeer goede originele staat 37x24x10cm. en 20x19x8cm. Cond.: G

Regelateur, eiken kast
Resultaat: 60 EUR

Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G

Uurwerk, compleet
Resultaat: 55 EUR

Frans pendule uurwerk compleet met slinger. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880. In zeer goede staat met zwart marmeren wijzerplaat 10xø11cm. Cond.: G