Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Warmink tafelklokje
Resultaat: 50 EUR

Oude Warmink tafelklok (Wuba) met eikenhouten kast, bronzen monturen, maanstand en dubbele bel in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 34x23x18cm. Cond.: G

Art Deco pendule
Resultaat: 50 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk. Chips af bij voet, ongereinigd en wijzer mist 25x33x11cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Resultaat: 50 EUR

Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met snijwerk 49x31x24cm. Cond.: G

Marmeren klok
Resultaat: 45 EUR

Grote Franse marmeren pendule ca. 1900 met 8-daags goed lopend uurwerk in goede originele staat 29x59x10cm. Cond.: G

Regelateur Taiwan
Resultaat: 45 EUR

Oude regelateur 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en slagwerk in zeer goede staat 77x27x14cm. Cond.: G

Franse marmeren pendule
Resultaat: 40 EUR

Franse pendule ca. 1880 van groen onyx met 8-daags uurwerk, onyx is gebarsten en 1 gietstuk mist 44x23x13cm. Cond.: R

Tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten tafelklok ca. 1920 met geslepen glas in zeer goede staat, ongemerkt 33x24x13cm. Cond.: G

Zonneklokje
Resultaat: 40 EUR

Oud houten zonneklokje 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie en emaille wijzerplaat ø45cm. Cond.: G

Bim Bam
Resultaat: 40 EUR

BimBam regelateur ca. 1920 met Westminster slagwerk, gemerkt H en M D.R.G.M. in eikenhouten kast 80x35x18cm. Cond.: G

Wandklok
Resultaat: 40 EUR

Oude messing wandklok gemerkt Emil Smeckenbecher met Westminster slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 35x26x9cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Resultaat: 40 EUR

Oude koekkoeksklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk (vogeltje mist) 40x30x15cm. Cond.: R

Zaanse wandklok
Resultaat: 30 EUR

Oude Zaanse wandklok met noten kast, bronzen gietwerk en atlas in goede staat 48x22x13cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Resultaat: 30 EUR

Oude koekkoeksklok ca. 1900 met snijwerk 43x32x20cm. Cond.: G

Reclameklok
Resultaat: 25 EUR

Reclameklok met opschrift "Gimborn" 60-er jaren. Kunststof met metalen wijzers, electronisch 8xø39cm. Cond.: G

Klok, jaarloper
Resultaat: 25 EUR

Duitse jaarloper klok onder stolp, gemerkt S. Haller Simonswald in goede staat 2e helft 20e eeuw 30xø19cm.

Reiswekker
Resultaat: 25 EUR

Oude quartz reiswekker 2e helft 20e eeuw, gemerkt Postilion (messing) in goede staat 15x9x6cm. Cond.: G

Antieke duivenklok
Resultaat: 20 EUR

Duivenklok ca. 1900 in eikenhouten kast, bodem zit los 13x21x16cm. Cond.: G

Schoorsteenpendule
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten fineer schoorsteenpendule met 8-daags uurwerk en gongslag ca. 1930. In zeer goede staat 23x37x14cm. Cond.: G

Zaans klokje, peergewichten
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen gietwerk en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 65x28x18cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 20 EUR

Grote oude Zaanse klok met bronzen gietwerk, wekkerfunctie en slagwerk 2e helft 20e eeuw 61x26x15cm. Cond.: G

Art Deco Smith klok
Resultaat: 16 EUR

Art Deco Smith Electronic klok met notenhouten kast in zeer goede staat ca. 1940. 22x30x13cm. Cond.: G

Wekker met putto
Resultaat: 15 EUR

Oude wekker ca. 1950 met putto gemaakt van compositie metaal in goede originele staat 18,5x6x11cm. Cond.: G