Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken 4-laden commode
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse 4-laden commode met origineel beslag in goede originele staat . Bovenste lade is gebogen. 97x100x47cm. Cond.: G

4 Franse stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier Franse notenhouten Henry Deux stoelen ca. 1880 met goed onderhouden gobelin stoffering. Onderling verbonden poten door kruis, in zeer goede staat 99x40x49cm. Cond.: G

Broodkast
Resultaat: 110 EUR

Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G

Engelse Queen-Anne hangoortafel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engelse hangoortafel met Queen-Anne poten ca. 1900. Prachtige patina en in zeer goede originele staat 75x149x105cm. Cond.: G

3-Delig bankstel, Neo-Barok
Resultaat: 110 EUR

Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R

Grenen buffet
Resultaat: 100 EUR

Duits grenen buffet ca. 1910, geloogd en in de was in zeer goede staat. Bovenstuk met 3 glazen deuren, onderstuk met 2 deuren en 3 lades 196x138x52cm. Cond.: G

Piano
Resultaat: 100 EUR

Oude zeer goed onderhouden piano, gemerkt Gerhard Adam Wesel. Met kruisbesnaarde metalen klankkast ca. 1900. geen bovendemper, in zeer goede staat 135x69x162cm. Cond.: G

Sierkastje met laden
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G

Tafel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Mechelse uittrektafel (zonder tussenblad) ca. 1880 met balluster-vormige poten (5 stuks) onderling verbonden. In goede originele staat 72x128x98cm. (2 ringen missen)Cond.: G

Kist
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G

Eikenhouten empire commode
Resultaat: 95 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse empire commode met origineel beslag en sloten. In redelijke originele staat 91x99x50cm. Cond.: R

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G

Biedermeier Fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G

Chesterfield voetenbankje
Resultaat: 90 EUR

Oud Chesterfield lederen voetenbank, gemerkt Centurion Chesterfield 2e helft 20e eeuw met houten voet. Mahonie gekleurd 39x69x45cm. Cond.: G

Ingelegde laden-commode
Resultaat: 90 EUR

Oude Louis Quinze stijl 6-laden commode met massief bronzen beslag. Intarsia met band en notenhout 2e helft 20e eeuw 117x48x46cm., in goede originele staat.

2 Jachtstoelen
Resultaat: 85 EUR

Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 85 EUR

Grote ovale vergulde spiegel 19e eeuw met kroon (beschadigd) 130x78cm. Cond.: R

Hollandse empirestoel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G

4 Eikenhouten stoelen, Grunder
Resultaat: 80 EUR

Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen met donkergroene velours stoffering in zeer goede staat ca. 1880 99x44x44cm. Cond.: G

Klaptafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel ca. 1900 met geschulpt blad en getorste poten in goede originele staat 72x90x123cm. Cond.: G

Engels mahonie hangkastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G

Vitrinekast
Resultaat: 80 EUR

Grote mahoniehout vitrine/opzetkast 2e helft 20e eeuw in Engelse stijl. Los onderstuk met 5 lades, bovenstuk met glasdeuren en schappen in zeer goede staat 233x123x45cm. Stukje hout mist Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 87x76cm. Cond.: G

Wandtafel, marmeren blad
Resultaat: 80 EUR

Italiaanse Renaissance stijl (teakhout) wandconsole 2e helft 20e eeuw. Marmeren blad. Voet gelijmd, verder in goede staat 77x98x50cm. Cond.: G