Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel met lade
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade ca. 1900 Duitsland, Grunderzeit in zeer goede staat 72x50x40cm. Cond.: G

Voltaire
Resultaat: 30 EUR

Oude voltaire stoel 20e eeuw met goede stoffering in zeer goede staat 104x60x50cm. Cond.: G

Wijntafel
Resultaat: 25 EUR

Oude Engelse wijntafel 2e helft 20e eeuw met lades. Stukje van de poot af, is er wel bij 55xø40cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Rococo spiegel ca. 1900 in zeer goede staat 52x28cm. Cond.: G

Art Deco stoel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Art Deco armleunstoel met goede blauwe stoffering ca. 1920 in zeer goede staat 98x60x49cm. Cond.: G

Armleunstoeltje
Resultaat: 25 EUR

Engelse stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met goede velours stoffering in zeer goede staat 86x44x58cm. Cond.: G

Notenhouten Hollandse commode
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten fineer Hollandse commode in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 86x78x46cm. Cond.: G

Hollandse stoel, biezen zitting
Resultaat: 25 EUR

Hollandse iepenhouten stoel ca. 1900 met biezen zitting en gedraaide poten 85x43x55cm. Cond.: G

Eiken piedestal
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G

Hangkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G

Tafeltje met inlegwerk
Resultaat: 20 EUR

Duitse Biedermeier theetafel van notenhout fineer met sterintarsia (inlegwerk). Fineerschade bij ster 48x68x48cm. Cond.: R

Rond eiken bijzettafeltje
Resultaat: 20 EUR

Ronde eikenhouten Engelse bijzettafel ca. 1930 met pitriet in goede originele staat 57xø68cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Resultaat: 20 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten bewerkte kruk met 4 onderling verbonden gedraaide poten en gekerfde zitting 48x28x27cm. Cond.: G

Vierkante kindertafel
Resultaat: 20 EUR

Kleine vurenhouten kindertafel ca. 1890 met lade en gedraaide poten in zeer goede staat 69x70x52cm. Cond.: G

Noten tafel
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Bijzettafel, bolletjespoot
Resultaat: 15 EUR

Bijzettafel (6-kantig blad) ca. 1910 met 4-bolletjespoten onderling verbonden. 71x36x36cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 15 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 10 EUR

Oude Louis Philippe stoel met velours stoffering in redelijke staat 107x58x50cm. Cond.: R

2 Stoelen
Resultaat: 10 EUR

Twee notenhouten Louis Philippe stoelen ca. 1870 met rieten zitting in originele goede staat 96x51x45cm.