Gestoken barometer ca. 1900 met hinde en Hollandse schrift in goede originele staat 64x29x5cm. Cond.: G
Drie antieke wandelstokken; 1x oud Afrikaans met olifantenkop en ivoor (beschadigd), 1x stok met opschrift en gemsengewei en 1x stok met Indonesische plated handgreep 85-91cm. Cond.: G
Twee antieke wandelstokken met plated grepen; 1x Jugendstil met zweepslagmotief en 1x met eenvoudige handgreep 89-91cm. Cond.: G
Zwart Tibetaans kistje met hengsel en slot. Beschilderd leer.Gouddecor met bloemen en vogels 21e eeuw 25x30x18cm. Cond.: G
Groot blikken cacaoblik ca. 1890, gemerkt Bensdorps Cacao. Merk Amstel Amsterdam in redelijke staat. niet bedeukt, wel oxidevorming 34x21x17cm. Cond.: R
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Wortelnoten theedoosje ca. 1920 met slot en sleutel in zeer goede staat 12x18x11cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 21e eeuw in Art Deco vormgeving 36x11x11cm. Cond.: G
Vier oude krissen, 2 met benen heft, vermoedelijk Marokko 20e eeuw 35-40cm. Cond.: G
Glas-in-lood plafondlamp ca. 1900 met koperen rand, 1 glaasje kapot 17xø41cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse tinnen voorwerpen; 1x drinkpul met deksel en duimrust 26x16x9cm. en 1x warmtekruik met schroefdop (bedeukt en gerepareerd) 15xø20cm. Cond.: R-G
Complete set oude bronzen sluitgewichten 20e eeuw, totaal 9 delen 10x11xø8cm. Cond.: G
Oude verrekijker en stereoscoop met diverse platen in houten doos. Verrekijker gemerkt Broco 7x50cm. 2e helft 20e eeuw. Stereoscoop ca. 1900 ongemerkt (handgreep mist) 23-32cm. Cond.: R-G
Prachtige Mont Blanc vulpen in originele verpakking in zeer goede staat 13,5cm. Cond.: G
Drie Waterman balpennen in cassette in zeer goede staat 16x6x2cm. Cond.: G
Jugendstil pen en briefopener in originele (plated) cassette ca. 1900 18,5x2x6cm. Cond.: G
Grote roodkoperen met messing melkkan ca. 1850 in zeer goede originele staat 52x35xø32cm. Cond.: G
Drie oude messing Neo-barok kaarskandelaars 20e eeuw in zeer goede staat 46x-52cm. Cond.: G