Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Philips radio
Resultaat: 15 EUR

Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, model Bi-Ampli 32x15x20cm. Cond.: G

Samovaar ca. 1890
Resultaat: 15 EUR

Prachtige kraantjeskan met brander (samovaar) ca. 1880 met been in de handvaten (klassisime). Roodkoper met messing (1 stukje been mist) 27x34x30cm. Cond.: G

Staand lampje, glazen kapje
Resultaat: 15 EUR

Oude stalamp 2e helft 20e eeuw met beschilderd glazen kap en koper bewerkte voet 50x27cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) met koperen bak ca. 1900 in goede staat 24x43x10cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

3-Armige bronzen kandelaar
Resultaat: 10 EUR

3-Armige bronzen neogothische wandkandelaar 19e eeuw 17x29x15cm. Cond.: G

5 Diverse brillen
Resultaat: 10 EUR

Vijf oude brillen 1e helft 20e eeuw (3x goed, 3 pootjes missen) 12cm. Cond.: R

Aansteker + sigarenknipper
Resultaat: 10 EUR

Twee delen plated; 1x tafelaansteker Gucci, 1x sigarenknipper Dottard Solingen 8-16cm. Cond.: G

Bruin krat divers
Resultaat: 10 EUR

Kavel diversen met o.a; cameras, postkaarten, foto's, prentenboeken, knipsels etc. 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Bontjas, nerts
Resultaat: 10 EUR

Lichbruine bontjas (kort) in zeer goede staat ca. maat 42

Bordenrek
Resultaat: 10 EUR

Hollands eikenhouten bordenwandrek ca. 1900 in goede originele staat 48x82x6cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, religieus
Resultaat: 10 EUR

Bronzen plaquette gemonteerd op eikenhouten standaard ca. 1900, religieus 18x9x3cm. Cond.: G

Diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Handgesneden masker
Resultaat: 10 EUR

Aziatisch houten masker van een Chinees met baard 1e helft 20e eeuw 15x9x4cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Oude vergulde spiegel 2e helft 20e eeuw, lijst iets beschadigd 53x32cm. Cond.: R

Porseleinen lampevoet
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen 19e eeuwse lampevoet met bronzen voet en sierwerk. Afgebeeld 3 figuren in romantisch landschap 45xø17cm. (niet los gehad voor keur) 45xø17cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Oude spiegel 2e helft 20e eeuw met geslepen glas en goudkleurige houten omlijsting 69x48cm. Cond.: G

Spiegel en bordenrek
Resultaat: 10 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw

Weegschaal + Messing wandarm
Resultaat: 10 EUR

1x Antieke weegschaal gemerkt Salteris Familyscale No 50, gemaakt van gietijzer met messing cijferblad ca. 1900 33xø24cm. en 1x wandkandelaar koper 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 38x25x21cm. Co...

Weegschaaltje
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren weegschaal (10KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x55x21cm. Cond.: G