13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

2 Weegschaaltjes
Resultaat: 20 EUR

2 Voeten van tafelstukken
Resultaat: 20 EUR

Twee plated barok kaarskandelaars ca. 1900, gesigneerd Henniger (Duitsland) 21x12x12cm. Cond.: G

Spiegel met messing lijst
Resultaat: 20 EUR

Louis Quinze stijl messing spiegel ca. 1900 met bewerkte lijst in zeer goede staat 46x27cm. Cond.: G

4 Thermometers
Resultaat: 20 EUR

Vier thermometers in houders van J.C. Greinersen + Sohn Berlin ca. 1900. Twee defect 24-54cm. Cond.: M-G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Oude barometer met notenhouten kast in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 71x23x5cm. Cond.: G

3 Diverse delen
Resultaat: 20 EUR

Drie delen koperwerk ca. 1890; 1x bewerkte inktpot zonder reservoir , 1x tafelhouder bewerkt brons en 1x bewerkt los deksel 10-17cm. Cond.: G

3 Ovale WMF bakjes
Resultaat: 20 EUR

Drie opengewerkte bonbonschaaltjes, gemerkt W.M.F. Duitsland edelzinn 20e eeuw in goede staat 17-19cm. Cond.: G

4 Delen terracotta, oudheid
Resultaat: 20 EUR

Antiek inktstel
Resultaat: 20 EUR

Bronzen inktstel Salters Patent ca. 1900, prachtig bewerkt in zeer goede originele staat 8x25x15cm. Cond.: G

Aardewerken huisje
Resultaat: 20 EUR

Charles Dickens Pottery Art, figuur met geglazuurde daken, handgemaakt en beschilderd terracotta 17,5x12x12cm. Cond.: G

Kraantjeskan
Resultaat: 20 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met zwarte beschildering en vogel. In zeer goede staat 45x20x28cm. Cond.: G

2 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude spiegels 20e eeuw; 1x roccoco stijl hout 72x39cm. en 1x ovaal hout 77x47cm. Cond.: G

8 Pillendoosjes
Resultaat: 20 EUR

Acht oude pillendoosjes 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Jugendstil borstelset
Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil plated 4-delige borstelset met bloemmotief 17-28cm. Cond.: G

2 Bureauaccesoires
Resultaat: 20 EUR

Twee bureauaccesoires ca. 1900; 1x bewerkt niet apparaat 10x10x5cm. en 1x bewerkte tang 17x9x1cm. Cond.: G

Art Deco schrijfset
Resultaat: 20 EUR

Art Deco schrijfset bestaande uit pen, stempel en briefopener in originele cassette 24,7x10,5x3cm. Cond.: G

Crucifix
Resultaat: 20 EUR

Kerfsneden dienblad
Resultaat: 20 EUR

Kerfsnede notenhouten dienblad ca. 1900 met messing handgrepen (iets verbogen) 48x33cm. Cond.: G

Gobelin figuren
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige gobelin 20e eeuw met barok voorstelling, figuren en interieur 93x40cm. Cond.: G

4 Houten fotostandaards
Resultaat: 20 EUR

Vier Art Deco houten fotostandaards ca. 1930 in zeer goede staat ca. 30x24cm. Cond.: G

Messing kambakje met spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude kopergeslagen wandspiegel met kambakje. Hollands scheepvaartmotief en bloemenmotief. Facetgeslepen spiegel 42x28x9cm. Cond.: G

Houten eg
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten eg in zeer goede staat 142x108cm.

3 Flessen wijn
Resultaat: 20 EUR

Drie oude flessen Bordeaux wijn, Chateau Haut-Guitard Montagne St-Emilion 1976 H.: 29cm. Cond.: G

Art Nouveau kralentasje
Resultaat: 20 EUR

Art Nouveau kralentasje (voor aan de riem) ca. 1910 in zeer goede staat 17x10cm. Cond.: G