Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen karaf
Resultaat: 20 EUR

Grote glazen karaf met tinnen armaturen in Art Nouveau stijl (Jugendstil) 2e helft 20e eeuw 36,5xø13cm. Cond.: G

Philips radio
Resultaat: 20 EUR

Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, krasjes op de kast 32x50cm. Cond.: R

Weegschaal, 2 messing schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal (2KG) ca. 1900 met messing schaaltjes 21x42x18cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 15 EUR

Kleine bronzen Hollandse kroonluchter 5-lichts 20e eeuw 34x34cm. Cond.: G

Tinnen kaarskandelaar
Resultaat: 15 EUR

Tinnen Art Deco kaarskandelaar in de vorm van een duif, gemerkt Daalderop Tiel (kaarshouder vervormd) 18,5x10x7cm. Cond.: R

Art Deco dienblad
Resultaat: 15 EUR

Groot Art Deco dienblad ca. 1930 gemaakt van spiegelglas en verchroomde omranding 35x35cm. Cond.: G

Antieke koebel
Resultaat: 15 EUR

Koebel aan originele ledereen riem ca. 1900 54x14x7cm. Cond.: G

2 Lijsten
Resultaat: 15 EUR

Twee lijsten met glas in goede staat. 37x48 58x47 cm., Cond.:G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Twee bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e-18e eeuws voorbeeld in goede staat 33cm. Cond.: G

Antieke pijp
Resultaat: 15 EUR

Pijp met porseleinen kop ca. 1880 met als voorstelling een boerenpaar op het land. Stoffen verbindingsstuk is gescheurd, verder in goede staat 25cm. Cond.: G

2 Gipsen bustes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude gipsen bustes, goudbruin beschilderd (Mozart & Beethoven) 19x17x10cm. en 18x17x10cm. Cond.: G

Oude Telmachine
Resultaat: 15 EUR

Oude telmachine "Original Oohner Göteborg" (verf bladerd af) 12x33x17cm. Cond.: R

Doos met tin
Resultaat: 15 EUR

Doos met antiek oud koper en tinwerk o.a; spuit, kruiken, borden etc. Cond.: G

4 Delen messing
Resultaat: 15 EUR

Vier delen messing 20e eeuw; 2x kaarskandelaar met putti, 1x vijzel met stamper, 1x jardiniere met binnenbak 7-22cm. Cond.: G

Diverse sieraden, medailles
Resultaat: 15 EUR

Diverse spelden, sieraden, medailles etc.

Duitse briefopener
Resultaat: 15 EUR

Aparte Duitse briefopener met olifantenkop ca. 1910 (scheurtjes in lemmet, breuk) 26,5x4x1cm. Cond.: R

Doos koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Divers koperwerk met theelicht, ketel, vijzel, snotneus etc. Cond.: G

Kurkentrekker
Resultaat: 15 EUR

Metalen kurkentrekker ca. 1900 14x8xø3,5cm. Cond.: G

Mahoniehouten cassette
Resultaat: 15 EUR

Mahoniehouten cassette ca. 1880 Engeland met parelmoer inleg. 3 stukjes missen, verder in goede staat 9x28,5x18,5cm. Cond.: G

Ivoren lijstje
Resultaat: 15 EUR

Antieke ivoren lijst 20e eeuw 14x12cm. Cond.: G

Kaarten
Resultaat: 15 EUR

Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G

Kinderschoenen, vernikkeld
Resultaat: 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Ovale lijst
Resultaat: 15 EUR

Engelse ovale lijst ca. 1900 met bewerkte rand, beschilderd in mahoniehout effect. In originele staat 59x49cm. Cond.: G