Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Olielamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Franse petroleumlamp met messing en porselein. Handbeschilderd bloemmotief. In zeer goede staat 67x17cm. Cond.: G

2 WMF vazen
Resultaat: 130 EUR

Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G

Bronzen sabel, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen handgrip (3 stempels in de grip) B. 27 en olifant. In redelijke staat (oxidatie lemmet en schede) 99cm. Cond.: R

Sieradenkistje
Resultaat: 130 EUR

Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...

Sabel
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse sabel, Pruisen, met bronzen heft en gegraveerd lemet R en kroon, in zeer goede originele staat. 81 cm.

Hanglamp met kapjes, ca. 1920
Resultaat: 120 EUR

Koperen 4-lichts hanglamp ca. 1900 met originele glazen kappen 55x70x65cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee decoratieve beschilderde tafellampen met empire stijl decor 2e helft 20e eeuw 82x55x35cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)

Messing kistje
Resultaat: 120 EUR

Bronzen kistje ca. 1900 met rondom tweedimensionale romatische afbeeldingen in zeer goede originele staat 7x12x10cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse bronzen staande petroleumlamp, Grunderzeit Historisme. Staand op marmeren voet in zeer goede staat 67x22xø18cm. Cond.: G

Messing hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Neo renaissance messing hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat 67x53x53cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Zware bronzen hanglamp ca. 1930 6-lichts in barok vormgeving 71xø66cm. Cond.: G

Radio
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G

Theekistje met inleg
Resultaat: 100 EUR

Frans 19e eeuwse Boulle theekist met binnendeksel, origineel slot en sleutel. In goede originele ongerestaureerde staat 11x11,5x11,5cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief, gems en eikebladeren. Hollandse mechanike, gemaakt door G.H.J. Baarslag Enschede 49x23cm. Cond.: G

Smeedijzeren lamp
Resultaat: 100 EUR

Oude smeedijzeren hanglamp 1e helft 20e eeuw, in renaissance stijl. 114x80 cm., Cond.:G

2 Hollandse kalenders
Resultaat: 100 EUR

Twee oude jaarkalenders Holland; 1x KRO omroep 1932 44x28cm. en 1x van Rossel en Co, Amsterdam 1927, ontwerp Albert Hemelman 25x45cm. Cond.: R-G

Scheepspomp op plank
Resultaat: 100 EUR

Zware messing scheepspomp met kraan, gemonteerd op iepenhouten plank. Vlotter onderin de pomp 71x37xø34cm. Cond.: G

Inktstel, helm
Resultaat: 90 EUR

Aparte messing inktpot met daarbij behorende briefopener ca. 1920 met opklapbare Romeinse helm. Tevens helm op briefopener. 2 Schroefjes missen 18xø18cm. en 26x5x1,5cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 90 EUR

Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G

Tafelopzet
Resultaat: 90 EUR

Zwaar bronzen tafelsierstuk in Jugendstil stijl met blauw glazen bloem 20e eeuw. Mooie kwaliteit 46xø17cm. Cond.: G

Russische samovaar
Resultaat: 90 EUR

Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G

Antieke kraantjeskan
Resultaat: 85 EUR

Zeldzame Empire kraantjeskan ca. 1810, zwart beschilderd met 2 landschappen aan zijkanten leeuwenkoppen. Koperen kraan. In goede originele staat 48x23x16cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars met gevijld schroefdraad (18e/19e eeuw?) 24,3x8,7x8,7cm. Cond.: G