Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franklin Mint kristal
Resultaat: 30 EUR

Zware kristallen sierschotel met afgebeeld "The Liberty Tree 1976" by Orrefors, ontwerp Gilroy Roberts (met certificaat) 3xø27cm. Cond.: G

3 Kristallen dekseldozen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen dekseldozen 20e eeuw in zeer goede staat, diverse slijpsels 15-21cm. Cond.: G

6 Kristallen eieren
Resultaat: 30 EUR

Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 6-12cm. Cond.: G

9 Wijnglazen
Resultaat: 30 EUR

Negen oude wijnglazen 20e eeuw; 5x mondgeblazen roemers en 4x kleinere wijnglazen 13-20cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

3 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R

Glazen design schaal
Resultaat: 25 EUR

Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Drie oude kristallen karaffen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 27x12x6cm., 24x11xø8cm. en 16x12x7cm.

Opaline vaas, Jugendstil
Resultaat: 25 EUR

Opaline glazen vaas met Jugendstil motief van een vrouw met zweepslag bloemen ca. 1900 28x9,3cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen tweekleurige facetgeslepen karaf met bloemmotief ca. 1930 in goede staat 21,5x14,5cm. Cond.: G

Glazen
Resultaat: 25 EUR

Kavel oude glazen 1e helft 20e eeuw., 11-16 cm., Cond.:G

Glazen bowlstel
Resultaat: 22 EUR

10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G

3 Kristallen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Resultaat: 20 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G

2 Glazen vogels
Resultaat: 20 EUR

Twee rookglazen vogels ca. 1920; 1x lijster 9x13x5,5cm., gesigneerd Cesari Franc, minimale chip aan staart 2mm. 1x Specht Sabino France, chip snavel en chip voet 10x5,5x6,5cm. Cond.: R

2 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen, handbeschilderd met bloemen en vogels. 1 chip bij stop af 27-36cm. Cond.: R-G

Boheems glas
Resultaat: 20 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaal met graveerwerk en tekst "Theater Hochbrunn in Wiesbaden Kursaal 4 Jahreszeiten" in goede originele staat 12x8x8cm. Cond.: G

Kunstglazen groene schaal
Resultaat: 20 EUR

Grote kunstglazen fruitschaal, groengeel van kleur in bloemvorm 50-er/60-er jaren 12x38x20cm. Cond.: G

Moderne kristallen schaal
Resultaat: 20 EUR

Moderne kristallen schaal met bloem- en bladmotief 2-dimensionaal. Mat en glanzend 4x35x26cm. Cond.: G

2 Kristallen roemers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

3 Delen glas
Resultaat: 20 EUR

Drie delen glaswerk 20e eeuw bestaande uit; 1 dekseldoos met goudkleurig decor (robijnkleurig) 9xø15cm. 1x rozekleurig half-ei vormig schaaltje 5,5x11,5x10cm. en 1x bonbonschaal met bloemen- en goudde...

Gembercoupe
Resultaat: 20 EUR

Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G