13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

3 Kristallen siervaasjes
Resultaat: 20 EUR

Kaasstolp, ruitkristal
Resultaat: 18 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M

5 Delen waaierkristal
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud waaierglas 1e helft 20e eeuw 8-21cm. Cond.: G

Opaline glas, Goebel
Resultaat: 15 EUR

Glazen Duitse Goebel vaas ca. 1980 met gelithografeerde voorstelling naar Alphonse Mucha winter 1900. In goede staat 10x7x7cm.

5 Delen kristal
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x asbak, 1x geslepen kaasstolpje, 1x geslepen vaas en 2x glas met plated voet 11-15cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 15 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G

Divers glas&kristal
Resultaat: 15 EUR

Divers glas & kristal
Resultaat: 15 EUR

Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G

Glazen vaasje
Resultaat: 11 EUR

Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Vaas
Resultaat: 10 EUR