Jaap Nefkens (1926 Ede - ), aquarel op papier, Franse havenplaats 38x55cm. Cond.: G
Victor Schulte (1887 - 1972 Düsseldorf), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 70x80cm. Cond.: G
Twee grote gravures Duitsland in bladgouden Jugendstil lijst; 1x naar een schilderij van W. Menzler 1896 en 1x naar een schilderij van E. Nitscky. Gedrukt door Haenstängl 98x77cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
J.A. Aamnes(of Hamnes?) onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x60cm. Cond.: G
C. Snijders, olieverf op linnen, dorpsgezicht met gracht 30x40cm. Cond.: G
Albrecht Dürer (1471 - 1528), omgeving van, ets op papier, heilige te paard 13x10cm. Cond.: G
G.H.B. ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 30x24cm. Cond.: G
J.H. Mensink (naar Rembrandt), olieverf op linnen, interieur met twee figuren 50x70cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 26x18,7cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 104/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 102/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijsvermaak 30x24cm. Cond.: G
2 Oosterse schilderijen op geperst papier,Gouache, met paradijs vogels en bloemen.80x55 en 82x56 cm.,Cond.:G
D.F. Eberhardt, pastel op papier, winters landschap 53x64cm. Cond.: G
Jean Julien (Franse school), olieverf op paneel, landschap met huisje en cyprussen 45x55cm. Cond.: G
Jos Vos, olieverf op linnen, de IJsselkade bij Kampen 53x36cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Baiky '28, impressionistisch berglandschap. Mooie kwaliteit 68x56cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak met molen 25x20cm. Cond.: G
Pendant F. van Osch ca. 1940, olieverf op paneel, Twee Hollandse riviergezichten 31x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met groot gezelschap 40x30cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1887 - 1965 Enschede), aquarel op papier, Twentse boer aan het werk 43x50cm. Cond.: G