Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 160 EUR

Gerard Cornelis Krol ( 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen 37x31cm. Cond.: G

Strand
Resultaat: 150 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 150 EUR

G. Stevens ca. 1930 (Pseudoniem?), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 30x60cm. Cond.: G

Ikoon, klein
Resultaat: 150 EUR

Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.

Wintergezicht, monogram
Resultaat: 150 EUR

Monogram 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met prachtige 19e eeuwse lijst 50x40cm. Cond.: G

Map diverse grafiek, etsen etc.
Resultaat: 150 EUR

Map met diverse grafieken, etsen etc. 18e-19e-20e eeuw Cond.: R-M

Viggo Langer
Resultaat: 150 EUR

Viggo Langer (Pompej 1899), olieverf op linnen, gezicht op vulkaan bij Pompeï 56x35cm. Cond.: G

Schilderij naar Modigliani
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd Emile Breton 20e eeuw, olieverf op linnen (scheur in linnen, plakker), vrouw met hoofddoek 51x61cm. Cond.: R

John Heartfield, fotocollectie
Resultaat: 150 EUR

John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G

E. van Syben de Maroye
Resultaat: 150 EUR

Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Resultaat: 150 EUR

Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900

Impressionistisch schilderij
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, expressionistisch dorpsgezicht 46x60cm. Cond.: G

9 Gravures J.P. Wisselingh
Resultaat: 140 EUR

Negen gravures van Johannes Pieter van Wisselingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), gravure op papier, landschappen Cond.: R-G

Schilderij, Maria Wandscheen
Resultaat: 135 EUR

Maria Wandscheer (Amsterdam 1856 - 1936 Ede), olieverf op paneel, blauwe vaas met bloemen 18x45,5cm. Cond.: G

T. Spinks, The Moors
Resultaat: 130 EUR

Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G

Leonardo Pizzanelli
Resultaat: 130 EUR

Leonardo Pizzanelli, ca.1940, olieverf op linnen, damesportret zitten aan tafel waarop vaas met bloemen. 60x70 cm., Cond.:G

Onduidelijk gesig., vrouw met schapen
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G

Marinus Heyl, bosgezicht
Resultaat: 125 EUR

Marinus Heyl (Utrecht 1836 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met figuur op bankje 80x59cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers op het ijs (cracele) 24x20cm. Cond.: R

Schilderij, gesig. Gabriel
Resultaat: 120 EUR

Gesigneerd Gabriel, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 46x38cm. Cond.: G

Schilderij, P. v. Zijl
Resultaat: 120 EUR

P. van Zijl ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met boerenhoeve 40x60cm. Cond.: G

Leon Danchin, ets jachthonden
Resultaat: 120 EUR

Leon Danchin, ingekleurde ets op papier, twee jachthonden 54x42cm. Cond.: G

Impressionistisch schilderij
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 29x25cm. Cond.: G

Impressionistisch schilderij
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 35x29cm. Cond.: G