13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

3 Gravures 18e-19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Drie gravures 18e-19e eeuw; 1x Godvruchtigheid A.H., 1x Mildadigheit A.H. en 1x Dankbaarheid A. Houbraken fecit ca. 18,5x10cm. Cond.: R-G

Kooistra
Resultaat: 30 EUR

P. Kooistra ca. 1930, olieverf op paneel, wintergezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G

Christa Schmidt '81
Resultaat: 30 EUR

Christa Schmidt '81, olieverf op linnen, sprookjesachtige voorstelling met luchtschip en figuren 30x40cm. Cond.: G

Henry Braakensiek
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 25 EUR

J.W. den Hartog, houtsnede
Resultaat: 25 EUR

3 Gravureplaten in lijst
Resultaat: 25 EUR

Houtsnede, monogram I.H.S.
Resultaat: 25 EUR

Cor Vons, 3 Houtsnedes
Resultaat: 25 EUR

Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier; 1x straatje Saurend 27x12cm., 1x Zuidelijk dorpsgezicht 26x11cm. en 1x straatje 26x16cm. Cond.: G

Cor Vons, 3 Houtsnedes
Resultaat: 25 EUR

Drie houtsnedes van Cornelis Vons (Ierseke 1903 - Ede), houtsnedes op papier; 1x cactussen Curacao 26x14cm. 1x haven 24x17cm. en 1x winter 25x16cm.

Aquarel, Anton Reuvers
Resultaat: 25 EUR

Anton Reuvers '76 (Enschede), aqaurel op papier, berken 25x38cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, kustplaats
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Andre ......), ets op papier, plasgezicht met kustplaats 16x25cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 25 EUR

K. Weidme? ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 45x37cm. Cond.: R

Schilderij, W. Visser
Resultaat: 25 EUR

W. Visser 1932, olieverf op paneel, aardewerken fles met katjes 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, winters landschap met arreslee en figuren 28x24cm. Cond.: G

Stilleven met roemer
Resultaat: 25 EUR

Hollands zeegezicht met bomschuiten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand 18x12,8cm. Cond.: G

Schilderij, Meinders Volkers
Resultaat: 20 EUR

Gouache Hanny Stolker
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesig. Clowns
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Nr. 52, houtsnede op vloeipapier 24x21cm. Cond.: G

Japanse aquatint, specht
Resultaat: 20 EUR

Japanse aquatint ca. 1900, gesigneerd, aquatint op papier, specht bij bloeiende boom 25x24cm. Cond.: G

Japanse aquatint, riviergezicht
Resultaat: 20 EUR

Japanse aquatint ca. 1900, gesigneerd, aquatint op papier, riviergezicht met Japanse schepen en figuren 25x17cm. Cond.: G

Tekening, Paul Citroen
Resultaat: 20 EUR

Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), tekening op papier, ontwerp van een kerstkaart, gekleurde tekening 15x12,5cm. Cond.: G

Schilderij, Derec Roache
Resultaat: 20 EUR

Derec Roauche, Sunset 2002, olieverf op paneel 28x22cm. Cond.: G