Armband op elastiek van houtstaafjes met witte kweekparels, Br.33mm., 31.1 gr..
Oude gesigneerde koperen hanger Norway Monogram EH Kz. 20e eeuw 5,5x4,5cm.
Dubbel rijig collier van potato kweekparel met glas elementen 9-11 mm., L. 49 cm.,sluiting zilver 925/000, 68gr.
Fraai bewerkt verzilverd sieradendoosje met Oud-Hollandse voorstelling rondom 14x9x4,5cm. Cond.: G
Antieke zilveren armband met rechthoekige cornalijn. Bovenstuk 4x3,5cm. ca. 16gr. Cond.: G
Amethist collier met 9 witte kweekparels 4-9mm., L.45-50 cm., 11.4 gr.
Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.
Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest
Twee oude zakhorloges 1e helft 20e eeuw; 1x Union Ancre herenhorloge in zeer goede functionerende staat en 1x dameshorloge (niet functionerend) 2,5-4,5cm. 418