Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen schaal, kikker
Resultaat: 140 EUR

Bronzen Jugendstil schaal staande op vier pootjes ca. 1900 met waterlelie, kikker en bloem. Tweedimensionaal opgewerkt met mooie patina in goede originele staat 5x27x23cm. Cond.: G

Bronzen havik
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G

Bronzen klok
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur voorstellende een wegdruipende klok op dode boom (Dali stijl) geheel staand op marmeren voet 21e eeuw 37x25x18cm. Cond.: G

Buste Willem I, gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G

Bronzen bukkende vrouw
Resultaat: 130 EUR

Moderne bronzen figuur voorstellend een bukkende naakte dame op marmeren voet 21e eeuw 20x12x10cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 130 EUR

Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Jorg Steegmoller
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 125 EUR

Groot bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw 31x33x14cm. Cond.: G

Houten beeld Maria
Resultaat: 120 EUR

Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R

Bronzen schaal
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G

Meisje op sokkel
Resultaat: 110 EUR

Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.

Hoofd, bronzen voet
Resultaat: 100 EUR

Keramieken jongenshoofd ca. 1900 (terracotta geglazuurd) staande op goudkleurige houten voet in zeer goede originele staat 34x27x17cm.

Bronzen Chinees
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Chinees ca. 1900 staande op platte bronzen voet met daarop een schildpad 27x22x14cm. Cond.: G

Bronzen moderne buste
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen buste met zwart marmeren voet 21e eeuw (met karakteristieke kop), naar Giacomelli 35x24x12cm. Cond.: G

Wandlampje, man met pijp
Resultaat: 100 EUR

Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.

Beeld, voetballer
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur ca. 1930 op bruin marmeren sokkel, voorstellend een voetballer met bal, ongesigneerd 19x12x9cm. Cond.: G

Bronzen beeld, staande boedha
Resultaat: 80 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G

Corpus Christie
Resultaat: 80 EUR

Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.

Bronzen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G

Beeld, jager
Resultaat: 80 EUR

Compositie metalen jager, gemerkt Ulisse ca. 1900. Brons patina in zeer goede originele staat 51x24x12cm. Cond.: G

Marmeren katachtige ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Chinees marmeren figuur ca. 1900 in de vorm van een katachtige 8x10x6cm. Cond.: G

Beeldje met hoorn
Resultaat: 70 EUR

Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G

Beeld, keeper
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1940 op marmeren sokkel, voorstellend een keeper met bal. Brons patina 25x5x13x10cm. Cond.: G