Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot kunststoffen beeld, voorstellend een romantisch paar. Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met vlinder
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890 Jugendstil (Art Nouveau) "Chasse aus papillons par Barian". Waarschijnlijk mist de parasol 42cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, stier
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier ca. 1900 staand op bronzen voet (ongesigneerd) in zeer goede staat met mooie patina 7x13x5cm. Cond.: G

2 Bronzen beertjes
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen beren met boek 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk boekensteunen 12x11x9cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een Spaanse ruiter met paard (fijn uitgewerkt) 26x31x13cm. Cond.: G

Vishnu haan
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Vishnu 32cm. Cond.: G

Balinese dame
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen kop
Resultaat: 50 EUR

Grote Indiase bronzen kop van een vrouwelijke boedha ca. 1900 in zeer goede staat 40x20x19cm. Cond.: G

Beeld, liggende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Gipsen beschilderd figuur van een vrouw met duiven ca. 1910, "Moderna 301" 29x51x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Romulus & Remus
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeld van wolf met Romulus en Remus 19e eeuw, mooi bewerkt 8,5x12,5x5,5cm. Cond.: G

Heilig figuur ca. 1800
Resultaat: 40 EUR

Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 40 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 40 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw Thailand in goede staat 21x15x9cm. Cond.: G

Bronzen ezeltje, India
Resultaat: 40 EUR

Bronzen paardje ca. 1900 (of ouder), China of India, uitschuifbaar op bronzen voet 13x10x6cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee compositie metalen figuren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw staande op een leeuw 34-36cm. Cond.: G

2 Houtgesneden figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G

Houtsnijwerk, kerstkribbe
Resultaat: 20 EUR

Oud houtsnijwerk uit een stuk boomstam voorstellend Maria met kind en figuren. Vermoedelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw 37x20x16cm. Cond.: G