Zeven Makkumse keramieken wandtegels 20e eeuw met diverse voorstellingen (1 chip) 10x10cm. tot 18x18cm. Cond.: G
Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )
Twee majolica Historisme siervazen ca. 1900 met groen rocaille decor. beschadigde bovenrand en 1 chip aan voet 27x12xø11cm. Cond.: M
Franse Fayence blaker met bloememotief 20e eeuw in waaiervorm. In zeer goede staat 8x18x16cm.
Aardewerken stoofje 17e-18e eeuw, keramiek groen geglazuurd (gelijmd) 14xø26cm. Cond.: R
Oude keramieken dekselpot staand op drie pootjes, gemerkt Denert en Balichoni ca. 1920 in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G
Zes KPM porseleinen gebaksbordjes 1e helft 20e eeuw met bloem- en gouddecor en geschulpte rand ø17cm. Cond.: G
2 Lladro poseleinen figuren, ganzen, en 1 wedgwood bisquit poseleinen dekseldoos, 20e eeuw (bij 1 gans chipje v.d. staarrt af) 6-12 cm., Cond.:R/G
Moderne keramieken design koe, handbeschilderd (spaarpot) 18x27x8 cm., Cond.:G
Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G
Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G