Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Sevres vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.

Map etsen Minderman
Resultaat: 240 EUR

Zes etsen op papier Willem Minderman (Leiden 1910 - 1985 Den Haag), 1x Kazernestraat, eigendruk XVII/XXV, 1x Lissabon eigendruk XVII/XXV, 1x Smidswater eigendruk XVII/XXV, 1x Vosina termostaat? XVII/X...

M. Otte, boer en bok
Resultaat: 240 EUR

Arnout van Gilst (gesigneerd M. Ottee) ( 1898 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenschuur met met en geit 50x60cm. Cond.: G

Zakhorloge GG met koord
Resultaat: 230 EUR

Zakhorloge GG 585/000, Moeris, met centrale secondewijzer, aan zwart gevlochten koord met 3 GG elementen. ø 46 mm.

Franse pendule 1890
Resultaat: 225 EUR

Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 225 EUR

2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G

5x Chinees been
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Hanghorloge GG koordcollier
Resultaat: 220 EUR

Hanghorloge GG 585/000, met emaile plaat met bloemen. De gehele kast is voorzien van bewerking. Aan een GG 585/000 koordcollier. Lengte 78 cm, totaal 28 gr.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...

Doos gulden setjes
Resultaat: 220 EUR

Doos met gulden setjes, allemaal PRoof of UNC. Ca. 40 stuks, tevens enkele losse setjes/munten.

Appel, gezichten
Resultaat: 220 EUR

Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G

Degen, 18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R

Jugendstil lamp + kap
Resultaat: 220 EUR

Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G

2 Lepels met wapens
Resultaat: 210 EUR

Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...

Wim Bos
Resultaat: 210 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G

Davenport
Resultaat: 210 EUR

Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...

6-Rij jade armband
Resultaat: 200 EUR

Jade-armband, 6 rij-ig, met fijne gefac. jadekralen, ø ca. 3mm. Bevestigd aan een GG 585/000 schuifsluiting met gegraveerde bovenzijde. Lengte 19,5cm

11 Biljetten Westerbork
Resultaat: 200 EUR

Elf Biljetten kamp Westerbork Cond.: G

Grotere kaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G

Zeegezicht ca. 1750
Resultaat: 200 EUR

Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R

Schilderij Ensor
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R

Menno van Meeteren Brouwer
Resultaat: 200 EUR

Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - ), olieverf op linnene, Balinees meisje 35,5x25,5cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G