Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...
Antieke grunderzeit hang petroleumlamp (historisme) van compositie metaal, ca.1880, In goede originele staat. 46xø25 cm.
Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G
Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G
Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Pontiac Bonneville Open Convertible. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.
Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.
Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Mercury Park Lane Hard Top. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.
Steiff poes "Tabby" nr. 1310 ca. 1950 met belletje en knopje in het oor Cond.: G
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G
Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw; 1x karaf geslepen, 1x geslepen dekselcoupe en 1x glazen bonsaiboom (beschadigd) 26-39cm. Cond.: R-G
Lot divers glas en kristal o.a; vazen, glazen, dekseldoos (oud en antiek) Cond.: R-G
Twee oude kaarskandelaars; 1x blauw opaline glas met messing 19e eeuw en 1x mondgeblazen ca. 1900. H.: ca.14cm. Cond.: G
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G