Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Doosje diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel met 6 delen curiosa o.a; 1x bronzen koptisch kruije ca. 8e eeuw na CHristus, 1x bronzen fibula 1e-4e eeuw (mantelspeld), 1x bronzen fibula 1e eeuw Romeins, 1x vroeg bronzen kruisje en 1x gordel...

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke grunderzeit hang petroleumlamp (historisme) van compositie metaal, ca.1880, In goede originele staat. 46xø25 cm.

2 Japanse lakdozen
Resultaat: 15 EUR

Twee Japanse houten lakwerk dozen met bloemmotief, 20e eeuw1x ø20x10 cm., 1x 13x13x8 cm., Cond.:G

Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...

Speelgoed steen
Resultaat: 15 EUR

Oude steen bouw speelgoed ca. 1900 Cond.: G

Kinder naaimachine
Resultaat: 15 EUR

Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Resultaat: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Pontiac Bonneville Open Convertible. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Mercury Park Lane Hard Top. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Steiff poes, Tabby
Resultaat: 15 EUR

Steiff poes "Tabby" nr. 1310 ca. 1950 met belletje en knopje in het oor Cond.: G

2 Art Deco klokken
Resultaat: 15 EUR

Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G

Notenhouten hangkastje
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Resultaat: 15 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G

5 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G

3 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G

Antieke karaf
Resultaat: 15 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1880 met bewerkte omranding. Uiteinde stop is chip af 34cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw; 1x karaf geslepen, 1x geslepen dekselcoupe en 1x glazen bonsaiboom (beschadigd) 26-39cm. Cond.: R-G

Divers kristal/glas
Resultaat: 15 EUR

Lot divers glas en kristal o.a; vazen, glazen, dekseldoos (oud en antiek) Cond.: R-G

2 Glazen kandelaars
Resultaat: 15 EUR

Twee oude kaarskandelaars; 1x blauw opaline glas met messing 19e eeuw en 1x mondgeblazen ca. 1900. H.: ca.14cm. Cond.: G

Kristallen menageset
Resultaat: 15 EUR

Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G

3 Imari pors. borden
Resultaat: 15 EUR

Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G