Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot imari bord
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U

Plateel wijwaterkan
Resultaat: 15 EUR

Plateel wijwaterkan met inscriptie, plateel Zuid Holland, ontwerp Hans Mengelberg 16xø14cm. Cond.: G

2 Platelen vaasjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Gouda platelen miniatuurvaasjes (1 chip), decor Prinzess Ivora ca. 1920 7,5-8,5cm. Cond.: R-G

7 Makkumse tegels
Resultaat: 15 EUR

Zeven Makkumse keramieken wandtegels 20e eeuw met diverse voorstellingen (1 chip) 10x10cm. tot 18x18cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )

3 Delen plateel
Resultaat: 15 EUR

3 Delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, 1x blaker origineel elektrisch Koninklijke plateelbakkerij (oortje gelijmd), 1x bord Souvenir Nieuwersluis Huize Rupelmonde, Zenith Gouda en 1xbord Uw ge...

2 Kutani vaasjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Japanse kutani porseleinen siervaasjes ca. 1900 met landschap, bloemen en vogeldecor 12xø6cm. Cond.: G

2 Majolica vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee majolica Historisme siervazen ca. 1900 met groen rocaille decor. beschadigde bovenrand en 1 chip aan voet 27x12xø11cm. Cond.: M

Frans Fayence blaker
Resultaat: 15 EUR

Franse Fayence blaker met bloememotief 20e eeuw in waaiervorm. In zeer goede staat 8x18x16cm.

Twee delen bisquit porselein
Resultaat: 15 EUR

Twee porseleinen figuren ca. 1900; 1x Jezus op gobelin (gelijmd) en 1x heilige Petrus met kind (Nr. 12692 Germany), gelijmd 19-60cm. Cond.: R

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

Stoofje, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Aardewerken stoofje 17e-18e eeuw, keramiek groen geglazuurd (gelijmd) 14xø26cm. Cond.: R

Aardewerk dekseldoosje
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken dekselpot staand op drie pootjes, gemerkt Denert en Balichoni ca. 1920 in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G

5 Geëmailleerde kop&schotels
Resultaat: 15 EUR

Vijf oude geëmailleerde kop&schotels in diverse kleuren ca. 1930, vermoedelijk Rusland met bloemdecor (1 chip) 5xø13cm. Cond.: G

Moccaserviesje
Resultaat: 15 EUR

5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G

6 Borden, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Zes KPM porseleinen gebaksbordjes 1e helft 20e eeuw met bloem- en gouddecor en geschulpte rand ø17cm. Cond.: G

2 Lladro figuren+wedgwood
Resultaat: 15 EUR

2 Lladro poseleinen figuren, ganzen, en 1 wedgwood bisquit poseleinen dekseldoos, 20e eeuw (bij 1 gans chipje v.d. staarrt af) 6-12 cm., Cond.:R/G

Design koe
Resultaat: 15 EUR

Moderne keramieken design koe, handbeschilderd (spaarpot) 18x27x8 cm., Cond.:G

Gemberpot
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken gemberpot 19-20e eeuw. 11xø12 cm. Cond.:G

Rode vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G

Doos Engelse kopjes
Resultaat: 15 EUR

Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G

Pors. beeld, koets
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G

Restservies Gelda
Resultaat: 15 EUR

Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G

3-Delig koffieservies
Resultaat: 15 EUR

3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G