14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Glazen fruitschaal + Kop 6557
Glazen fruitschaal + Kop

15 EUR

6 Plated ijscoupes 146
6 Plated ijscoupes

10 EUR

6 Provinciemunten Utrecht Stad 771
6 Provinciemunten Utrecht Stad

10 EUR

Ets, Peter von Halm 1032
Ets, Peter von Halm

10 EUR

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd 1034
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd

10 EUR

Borduurset 1771 1058
Borduurset 1771

10 EUR

Abstract, 70-er jaren 1064
Abstract, 70-er jaren

10 EUR

't Kolkje Amsterdam 1155
't Kolkje Amsterdam

10 EUR

3 Aquarellen 1302
3 Aquarellen

10 EUR

Paul Kromjong, Tekening? 1316
Paul Kromjong, Tekening?

10 EUR

2 Prenten in lijst 1370
2 Prenten in lijst

10 EUR

Chinees marmeren figuur 2031
Chinees marmeren figuur

10 EUR

3 Delen divers 2034
3 Delen divers

10 EUR

Trekbel 2036
Trekbel

10 EUR

Lamp porseleinen voet 2042
Lamp porseleinen voet

10 EUR

Miniatuur tafel, messing 2057
Miniatuur tafel, messing

10 EUR

6 Delen tin 2083
6 Delen tin

10 EUR

2 Jugendstil inktpotjes 2102
2 Jugendstil inktpotjes

10 EUR

Windlicht 2107
Windlicht

10 EUR

Borduursel 2165
Borduursel

10 EUR

Tafelstuk 2169
Tafelstuk

10 EUR

Kruisbeeld 2181
Kruisbeeld

10 EUR

2 Delen koperwerk 2216
2 Delen koperwerk

10 EUR

Bloembak 2310
Bloembak

10 EUR