Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Kopjes & 6 Schotels
Resultaat: 130 EUR

Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G

Snuffbottle, blauwe tekens
Resultaat: 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca.1900, met familienaam op de bodem, diverse decors rondom. 8.5x3x3cm., Cond.:G

Benen figuur
Resultaat: 120 EUR

Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.

6 Imari borden 1880
Resultaat: 120 EUR

6 Antieke Japans imari sierborden, ca.1880, met krijgsheren decor. Ø18.5 cm., Cond.:G

Aardewerken kop
Resultaat: 110 EUR

Oud keramieken masker met cracele glazuur, gemerkt Goldscheider made in Austria 23x21x11cm. Cond.: G

2 Kommen V&B
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G

Vaas met oren
Resultaat: 105 EUR

Keramieken jugendstil stijl vaas gemerkt: Colenbrander Ram, 2e helft 20e eeuw, met bloemen- en papegaaidecor. 41x13x10cm.,Cond.:G

Meissen bord
Resultaat: 105 EUR

Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

Meissen bord
Resultaat: 105 EUR

Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

Bisquit etagere 1920
Resultaat: 100 EUR

Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G

Diverse tegels
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 26 tegels 19e eeuw Cond.: R-G

4-Pas tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

Tableau met 4 18e eeuwse Hollandse tegels met paars ruiterdeco, lichte randschades. 29x29cm.,

2 Keulse karaffen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse steengoed schenkkruiken ca. 1800 in goede staat 33-36cm. Cond.: G

4 Vazen, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

4 18e Eeuwse Chinees porseleinen vazen, beschadigd, met blauw tuinmotief met bloemen. 21-22.5cm., Cond.:M

2 Sevres kopjes
Resultaat: 100 EUR

Twee Franse Sevres porseleinen kopjes 1e helft 19e eeuw met roze rozendecor en gouddecor 6,3xø7cm. Cond.: G

Pors. potje, zilv. deksel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws porseleinen zwavelstokjes houder , met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf, deksel is van zilver. 10xØ7cm.

Chin. bord 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot Chinees porseleinen bord, ca.1800, met Chinese tuin decor. Minimale chip, ø27.6 cm., Cond.:G

15 Delen Wedgwood
Resultaat: 100 EUR

15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.

Kavel diversen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 8 delen Chinees porselein, 18e/19e eeuw, 3 kommetjes (2 beschadigd) 5 schotels (1 lichte randschade) 7-14cm., Decor van bloemen, landschappen, figuren en karpers.

2 Samson borden
Resultaat: 95 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen Samson borden met familiewapen decor. ø24 cm., Cond.:G

3 Keulse karaffen
Resultaat: 90 EUR

Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 28-38cm. Cond.: G

4 Musketiers
Resultaat: 90 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels (randschades), 3x lansdragers en 1x musketier. 12,5x13cm. Cond.: R

Porseleinen Geisha Japan
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen Quan Yin met bloemen en gouddecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat (minimale chip verso) 49,5cm. Cond.: G

Soc. Ceramique tablet
Resultaat: 85 EUR

Groot Societe Ceramique Maastricht prsenteerblad met bloemenmotief ca. 1900 in zeer goede staat ø29cm. Cond.:G